Hrebeň na chlpy pre psy a mačky FURminator - veľkosť S

Kód: 5079
Neohodnotené
€5,30
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

3x kolečko banner 796 nové-02_1

Hrablo pre psov je špeciálny hrebeň na účinné rozčesávanie srsti psov, mačiek alebo iných domácich zvierat. Hrablo má kovovú hlavicu, ktorú možno použiť na dlhosrsté alebo krátkosrsté plemená. Tento hrebeň zníži línanie takmer o viac ako 90 %. Hrablo je bezpečné, nijako nestrieha ani nepoškodzuje srsť.

VÍC JAK 3000 new kopie

DZ 112

Detailné informácie

100% TOVARU SKLADOM
100% TOVARU SKLADOM
rýchle spracovanie objednávok
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
sme tu pre vás 5 dní v týždni
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 34€

Podrobný popis

Banner garance

Hrablo pre psov je špeciálny hrebeň na účinné rozčesávanie srsti psov, mačiek alebo iných domácich zvierat. Hrablo má kovovú hlavicu, ktorú možno použiť na dlhosrsté alebo krátkosrsté plemená. Hrablo pre psov je vhodné pre každého psa.

Skvele sa s ním manipuluje a padne do ruky. Srsť môžete ľahko a veľmi rýchlo rozčesať. Tento hrebeň znižuje línanie takmer o viac ako 90 %. Nemusíte sa obávať, že by ste svojmu domácemu miláčikovi ublížili. Hrablo je bezpečné, nestrieha a nepoškodzuje srsť. Na druhej strane budú mať vaši štvornohí miláčikovia oveľa zdravšiu a lesklejšiu srsť. Obmedzíte tiež množstvo alergénov v prostredí.

  • Rýchlo a jednoducho odstráni podsadu a uvoľnenú srsť.
  • Hrabličky FURminator srsť neostrihajú ani nepoškodzujú.
  • Hlava z nehrdzavejúcej ocele preniká hlbšie a bezpečne odstraňuje podsadu a uvoľnenú srsť.
  • S hrabľami Furminator predídete ďalšiemu línání lepšie ako pri česaní kefou, inými hrabľami alebo hrebeňom.
  • Furminátor sa používa aj v salónoch pre psov.
  • Česanie hrebeňom FURminator odstraňuje starú srsť a podsadu.
  • Neskracuje ani nepoškodzuje srsť, len ju veľmi účinne rozčesáva a pomáha, aby bola koža zvieraťa zdravšia a srsť lesklejšia.
  • Znižuje množstvo alergénov v prostredí zvieraťa.

Použitie

Starostlivosť o srsť pomocou hrebeňa FURminator možno vykonávať pravidelne počas celého roka raz alebo dvakrát týždenne po dobu desiatich až dvadsiatich minút. Treba dbať na to, aby bola srsť čistá, úplne suchá a bez rohože. Na citlivých miestach tela zvieraťa je potrebná opatrnosť. Pred kefovaním starostlivo preskúmajte kožu zvieraťa, či na nej nie sú chrasty, modriny atď., a v prípade zistenia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára. Odporúča sa česať hrebeňom FURminator dlhými pravidelnými ťahmi v smere rastu srsti a nevracať sa opakovane na to isté miesto. Samozrejme, česanie by sa malo vykonávať citlivo a bez prílišného tlaku, ktorý by mohol spôsobiť poranenie. Ak pokožka sčervená alebo je podráždená, česanie treba okamžite prerušiť. Pri pravidelnom používaní hrebeňa FURminator budete mať viac času na svojho chlpatého priateľa, pretože nebudete musieť tráviť čas čistením vypadaných chlpov.

Šírka: 4,5 cm - pre malé domáce zvieratá ( čivava, jorkšírsky teriér)

Farba: modro-čierna

SPODNIBANN 2020-01-01-01

Dodatočné parametre

Kategória: Vyčesávací rukavice a kartáče
Hmotnosť: 0.13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK