O nás

O internetovom obchode www.nakup365.sk

Na trhu pôsobíme viac ako 18 rokov, najskôr sme prevádzkovali kamenné predajne, následne vybudovali náš prvý maloobchodný e-shop. Postupne sme rozširovali ponuku produktov tak, až ich bolo toľko, že sme sa z malých priestorov v Neratoviciach presunuli do veľkého skladu sídliaceho na Mělníku, kde disponujeme plochou 500 m2.

Ponúkaný tovar máme NA SKLADE u nás v sklade na Mělníku.

V dnešnej dobe je na trhu mnoho desiatok tisíc e-shopov, ktoré ponúkajú svoje produkty, bohužiaľ však len malé percento z nich disponuje vlastným skladom. Tento fakt bohužiaľ prináša pre koncového klienta hneď niekoľko nekomfortných aspektov.

- bez vlastného skladu nemožno ihneď expedovať objednávku, musí sa čakať aj niekoľko dní, kým tovar daný e-shop obdrží a následne ho odovzdá do prepravy.

- nízka znalosť ponúkaného tovaru- obchodník príde do kontaktu s produktom až po prichádzajúcej objednávke od jeho zákazníka.

Toto však u nás neplatí, tým, že máme vlastný sklad, môžeme obratom reagovať na objednávky a tým byť v doručovaní zákazníkom najrýchlejší.

Našim zákazníkom sme doručili už viac ako 70 000 zásielok.

Dlhoročné skúsenosti, praktické znalosti a kvalitné vybavenie expedičného skladu nám umožnilo odbaviť viac ako 70.000 objednávok.

Veľký výber.

Ponúkame cez 1.000 druhov tovaru pre každú príležitosť, od hračiek, domácich potrieb, textilných doplnkov, elektroniky atď. A toto číslo rozhodne nie je konečné - náš sortiment každý týždeň rozširujeme o nové produkty.

Rýchle dodanie.

Nikto nechce čakať na svoju objednávku dlho. Ani my nie. Preto všetky objednávky starostlivo balíme a odosielame raz niekedy aj dvakrát denne.

 

Ľudský prístup.

Vieme, že spokojnosť našich zákazníkov je základom dobrého obchodu, preto pristupujeme k našej práci srdcom a snažíme sa vždy maximálne vyhovieť potrebám a požiadavkám našich zákazníkov.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii od pondelka do piatku (8:00-15:00)

info@nakup365.sk

 

Adresa skladu / Adresa pro vrácení zboží

Nakup365.sk

Nám. Karla IV 200, 276 01, Mělník, Česká republika

Najdete nás i na MALL.SK