Turistická sprcha

Kód: 8819
Neohodnotené
€11,50
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

1 A

Turistická sprcha slúži všade tam, kde nemáte prístup k vode a elektrine - v kempe, na zemi, v stanoch, na púti, túre, cyklistických výletoch, pri mori, na opláchnutie slanou vodou po kúpaní.

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailné informácie

100% TOVARU SKLADOM
100% TOVARU SKLADOM
rýchle spracovanie objednávok
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
sme tu pre vás 5 dní v týždni
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 34€

Podrobný popis

Banner garance

TURISTICKÁ SPRCHA

 • TEPLOTA - sprcha má ukazovateľ teploty vody na stupnici podľa Celzia a Fahrenheita. Je to veľká vymoženosť, môžeme neustále kontrolovať, či teplota v našej sprche stúpa a či je už vhodné ju používať. Zadná priehľadná stena nám umožňuje kontrolovať stav a čistotu vody. Už po 1 hodine by mala voda dosiahnuť teplotu približne 27 stupňov, po 2 hodinách 40 a po 3 hodinách približne 45 stupňov... Čas potrebný na ohrev vody závisí od teploty vzduchu a intenzity slnka. Maximálna teplota je 53 stupňov.
 • VÁHA 410G - Súprava obsahuje sprchu, trubicu a vrecko na pohodlné skladovanie a sušenie, pretože je vyrobená zo sieťoviny. Po zložení zaberá málo miesta a čo je najdôležitej? Váži len 410 g! To je veľmi dôležité, najmä pre turistov s batohom a každých 100 g je veľmi dôležitých.
 • PRAKTICKÝ - má dvojité vrecko, ktoré umožňuje uložiť drobné predmety potrebné na kúpanie, ako je šampón, gél. Po stranách sú suché zipsy - ak chcete mať kohútik na vrchu, stačí ho zaháknuť. Batéria má 40 cm sprchovú hlavicu, ktorú stačí vytiahnuť, aby začala tiecť voda, a po použití stačí uzavrieť prívod vody. V hornej časti je aj gumová rukoväť na pohodlné prenášanie a zavesenie a v spodnej časti sú tiež 2 úchyty na oboch stranách, takže zavesenie môžeme urobiť bezpečnejšie, napr. pomocou šnúrky na strom ; môžu sa použiť aj na uchytenie kozmetickej tašky alebo iných pomôcok.
 • VEĽKÁ PLOCHA S OCHRANOU - lievik okolo je zabezpečený gumou, ktorá zabraňuje vytečeniu - nalievanie vody je mimoriadne jednoduché. Zátka je tiež na popruhu, takže nehrozí, že sa stratí.
 • ŠPECIFIKÁCIE - objem: 20 l; materiál: PVC; maximálne zaťaženie: 20 kg; rozmery (šírka/výška): 46/50 cm; dĺžka hadice: 40 cm; hmotnosť súpravy: 0,4 kg.

ŠPECIFIKÁCIE

 • Kapacita: 20 l
 • materiál: PVC
 • maximálne zaťaženie: 20 kg
 • rozmery (šírka/výška): 46/50 cm
 • dĺžka hadice: 40 cm
 • hmotnosť súpravy: 0,41 kg

V SÚČASTIACH:

 • solárna sprcha
 • hadica s koncovkou
 • prepravná taška

Turistická sprcha poslúži všade tam, kde nemáte prístup k vode aelektrine - v kempe, na súši, v stanoch, na púti, na cyklovýlete, pri mori, na opláchnutie slanou vodou po kúpeli.

Dobre pohlcuje svetlo, takže voda sa veľmi rýchlo ohreje. Materiál je nepremokavý a tesný uzáver umožňuje bezpečné uloženie sprchy. Zarážka je tiež na popruhu, takže nehrozí jej strata. Zadná stena je vyrobená z priehľadného materiálu, ktorý umožňuje kontrolovať stav a čistotu vody.

Na zadnej strane sa nachádza aj teplomer, ktorý ukazuje stupne Celzia a Fahrenheita. Vďaka tomu môžete neustále sledovať teplotu vody.

Nenapustená sprchová hlavica je ľahká a zaberá málo miesta - ľahko sa zmestí napríklad do batohu. Ačo jenajdôležitejšie? Váži len 430 g! To je veľmi dôležité, najmä pre turistov s batohom, a každých 100 g je veľmi dôležitých.

Sprchu možno zavesiť na akýkoľvek vyčnievajúci stabilný prvok - napríklad na kľučku dverí, tyč, rúru alebo dokonca konár stromu (pozor však, plne naplnená vodná sprcha môže vážiť veľa - správne miesta na zavesenie si vyberajte podľa množstva vody, ktorú do nej nalejete).

Solárna sprchadvojité vrecko, ktoré umožňuje uložiť drobné predmety potrebné na kúpanie, napr. šampón, gél.Po stranáchsuché zipsy - ak chcete, aby bol kohútik hore, stačí ho zavesiť. Batéria má sprchovací kohútik, ktorý jednoducho vysuniete, aby začala tiecť voda, a po použití stačí uzavrieť prívod vody. V hornej časti je tiežgumová rukoväťna pohodlné prenášanie a zavesenie, a v spodnej časti sú tiež 2 úchyty na oboch stranách, takže zavesenie môžeme urobiť bezpečnejšie, napríklad pomocou šnúrky na strom; môžu sa použiť aj na uchytenie kozmetickej taštičky alebo iných pomôcok.

112

Dodatočné parametre

Kategória: Turistické cestovní sprchy
Hmotnosť: 0.41 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK