Hra - Penguin race

Kód: 10394
Neohodnotené
€7,80
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
1 A

Viete hrať hru Man Behave? Aby ste sa mohli hrať na tučniakov! Spoločenská hra s rôznymi typmi nástrah, ktorá poskytne skvelú zábavu nielen deťom, ale aj rodičom. Vyhráva ten, kto získa všetky tučniaky po celej hracej ploche a umiestni ich do domčeka.

VÍC JAK 3000 new kopie
2A

Detailné informácie

100% TOVARU SKLADOM
100% TOVARU SKLADOM
rýchle spracovanie objednávok
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
sme tu pre vás 5 dní v týždni
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 34€

Podrobný popis

Banner garance

Viete zahrať skladbu "Don't Be Mad"? Aby ste sa mohli hrať na tučniakov! Spoločenská hra s rôznymi typmi pascí, ktorá poskytne skvelú zábavu nielen deťom, ale aj rodičom.

  • Rodinná hra - spoločné hranie pretekov tučniakov bude atraktívne nielen pre deti, ale aj pre ich rodičov. Je to hra, ktorá zblíži rodinu a umožní dospelým stráviť viac času so svojimi deťmi.
  • Nepredvídateľná - napínavá hra je spestrená rôznymi typmi nástrah, vďaka čomu je veľmi zaujímavá a jej výsledok nepredvídateľný. To znamená, že hra nie je pre nikoho nudná a každý v nej má rovnaké šance.
  • Rozvoj zručností - hra s tučniakmi rozvíja logické myslenie a predstavivosť a podporuje manuálne zručnosti detí.
  • Netradičné hody kockami - tučniaky majú kocky uzavreté v priehľadnej pologuli v strede hracej plochy. Toto riešenie znamená, že kocky nikam nespadnú a nestratia sa.

Hra je určená pre 2 - 4 hráčov od 3 rokov.

Pravidlá hry:

Rozložte hru a umiestnite mosty na určené miesta podľa herného plánu. Tučniaci, usporiadaní podľa farieb, čakajú na svoj rad, rovnako ako u ľudí. Začína ten, kto po stlačení priehľadnej polgule umiestnenej v strede hracej plochy hodí ako prvý 6. Kocka je uzavretá v pologuli a nemusíte sa obávať, že ju dieťa stratí alebo prehltne.

Tučniaci postúpia o toľko políčok, koľko si vylosujú na hracej kocke. Počas hry môžete presunúť len jedného zo svojich tučniakov. Keď váš tučniak stúpi na pohyblivú časť "ľadového mosta", môžete použiť možnosť pasce a zhodiť súperovho tučniaka do ľadovej vody. Tučniaky sa z vody vrátia do východiskového bodu. Aby mohol tučniak opäť pokračovať, musíte na kocke hodiť 6. Vyhráva ten, kto so všetkými tučniakmi obíde celú hraciu plochu a umiestni ich do domčeka.

The set includes:

  • hraciu plochu ( s kockami )
  • 4 ľadové mosty
  • 16 hracích figúrok ( 4 x 4 farby )

Rozmery:

  • Veľkosť hracej plochy: 24 x 24 cm
  • rozmery balenia: 27 x 27 x 5,5 cm

112

Dodatočné parametre

Kategória: Společenské hry
Hmotnosť: 0.336 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK