Paralyzér s baterkou a puzdrom 800 Type

Kód: 2205
Neohodnotené
€8,80
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

3bannerTOP

Paralyzér s baterkou a puzdrom 800 Type z pevného materiálu je vhodný na nočné prechádzky parkom, lesom, mestom, kedy vám posvieti na cestu, ale zároveň slúži aj ako ochrana proti útočníkovi.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Paralyzér s baterkou a puzdrom 800 Type

Nabíjací paralyzér v puzdre z pevného materiálu a veľmi silnou "ranou", je opatrený aj baterkou. Takýto mini taser by mala vlastniť každá žena, ale v niektorých prípadoch aj muž či staršia osoba. Paralyzér s baterkou je vhodný na nočné prechádzky parkom, lesom, mestom, kedy vám posvieti na cestu, ale zároveň slúži aj ako ochrana proti útočníkovi.

Paralyzér je 10 x 5 x 2,5 cm malý, takže sa vám zmestí pohodlne do každej kabelky, batohu aj tašky. Je dodávaný s puzdrom, ktorý môžete uchytiť za opasok a tým pádom ho budete mať neustále po ruke.

Jednoduchý dvojpolohový vypínač umožňuje zapnutie a vypnutie baterky a paralyzéra. Prúd aktivujete vysunutím na ON (rozsvieti sa červené svetlo) a potom stlačíte horný čudlík. Pri kontakte s prednou stranou baterky útočník dostane elektrický šok, ktorý ho na chvíľu ochromí. Po dlhšom kontakte spôsobí paralyzér ochromenie a stratu orientácie na niekoľko minút. Dbajte na zvýšenú opatrnosť na osoby so srdcovými problémami! Súčasťou balenia je aj nabíjačka na 220V.

Špecifikácia:

- Rozmery: 10 x 5 x 2,5 cm

- Súčasťou balenia: paralyzér, púzdro, nabíjačka, manuál

- Farba: čierna

- 5000K Volt

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Sebaobrana
Hmotnosť: 0.145 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK