Prenosná inteligentná mini tlačiareň - ružová

Kód: 2219-RUZ
Neohodnotené
€16,70
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
1 A

Táto prenosná inteligentná minitlačiareň využíva termálnu tlač, čo znamená, že na tlač nepotrebuje atrament! V priebehu niekoľkých sekúnd k nej môžete rýchlo a jednoducho pripojiť akýkoľvek smartfón prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Stačí si stiahnuť aplikáciu na ovládanie fototlačiarne, v ktorej môžete zároveň upravovať svoje fotografie. Vytlačí čokoľvek, čo chcete, fotografie, štítky, správy, zoznamy, poznámky, QR kódy atď.

VÍC JAK 3000 new kopie


2A

Detailné informácie

100% TOVARU SKLADOM
100% TOVARU SKLADOM
rýchle spracovanie objednávok
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
sme tu pre vás 5 dní v týždni
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 34€

Podrobný popis

Banner garance

Staré dobré fotoalbumy nikdy nestratia svoje čaro. Odfoťte každý vzácny okamih, vytlačte ho a spomienky vám zostanú navždy.
Vytlačte si fotografie zo smartfónu! Nepotrebujete žiaden atrament!
Táto prenosná inteligentná minitlačiareň využíva termálnu tlač. Tlačte svoje fotografie okamžite a kdekoľvek. Vďaka termálnej technológii sa nepoužíva atrament a nevznikajú zbytočné náklady.

Môžete si užívať rôzne možnosti! Vytlačí fotografie, štítky, správy, zoznamy, záznamy, snímky obrazovky, QR kódy a mnoho ďalšieho!

Vysoká kompatibilita

Vhodná pre všetky smartfóny! Túto minitlačiareň možno pripojiť k akémukoľvek smartfónu, ktorý je dnes na trhu! Na ovládanie fototlačiarne si stačí stiahnuť aplikáciu, v ktorej môžete zároveň upravovať fotografie.

Prenosná

Tlačiareň je napájaná batériou, takže ju môžete jednoducho zbaliť a vziať kamkoľvek so sebou! Zabavte sa s ňou na cestách alebo s priateľmi.

Pripojenie cez Bluetooth

Pripojte tlačiareň k svojmu smartfónu rýchlo a jednoducho. Pripojenie cez Bluetooth je pripravené v niekoľkých krokoch. Keď s tlačiarňou skončíte, jednoducho vypnite Bluetooth a tlačiareň sa vypne a počká na ďalšie použitie.

Kľúčové funkcie prenosnej tlačiarne:

  • DOKUMENTUJTE SVOJE NAJLEPŠIE SPOMIENKY - Zažite radosť zo svojich najlepších spomienok, môžete ich bleskovo vytlačiť z telefónu!
  • UDRŽIAVAJTE SI PORIADOK - Majte svoju prácu pod kontrolou a vytlačte si poznámky na usporiadanie úloh alebo označte všetko, čo potrebujete.
  • PRENOSNÉ - Praktické na cesty! Keďže tlačiareň je napájaná z batérie, nepotrebujete napájací kábel a môžete si ju vziať kedykoľvek a kamkoľvek so sebou.
  • NIE JE POTREBNÝ INKOUST - Tlačte fotografie okamžite a kdekoľvek. Vďaka termálnej technológii sa nepoužíva atrament a nevznikajú zbytočné náklady.
  • PRIPOJENIE Cez BLUETOOTH - Rýchle a jednoduché pripojenie akéhokoľvek smartfónu cez Bluetooth v priebehu niekoľkých sekúnd.


112

Dodatočné parametre

Kategória: Přenosná chytrá mini tiskárna
Hmotnosť: 0.225 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK