Pokladnička v tvare Policajného transportéra

Kód: 2001
1 hodnotenie
€24
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.7.2022

3bannerTOP

Naučte svoje deti šetriť. Money Transporter je pokladnička v tvare obrneného policajného automobilu, v ktorom budú mince a bankovky bezpečne uzamknuté heslom. Pokladnička má funkciu PIN klávesnice, rozpoznanie odtlačku prstov, blikajúce kontrolky, otvor na mince, otvor na bankovky a veľké úložisko. Ak zadáte správne heslo, zadné dvierka sa automaticky otvárajú. Zvukový signál a kontrolky vás upozornia, pokiaľ heslo nie je správne.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Detská auto pokladnička na ukladanie peňazí pomocou hesla a odtlačku prsta

Naučte svoje deti šetriť. Money Transporter je pokladnička v tvare obrneného policajného automobilu, v ktorom budú mince a bankovky bezpečne uzamknuté heslom.

Pokladnička má tieto funkcie: PIN klávesnica, rozpoznanie odtlačku prstov, blikajúce kontrolky, otvor na mince, otvor na bankovky a veľké úložisko.

Ak zadáte správne heslo, zadné dvierka sa automaticky otvárajú. Zvukový signál a kontrolky vás upozornia, pokiaľ heslo nie je správne.

✔ Skvelý dizajn a príťažlivý vzhľad
✔ Zamykanie pomocou kódu PIN
✔ Funkcia automatického posúvania bankoviek
✔ Blikajúce kontrolky
✔ Automatické otváranie zadných dvierok
✔ Výchovná hračka, ktorá je výborným darčekom na každú príležitosť.

Ak chcete zmeniť heslo, zadajte predvolené heslo 0000. Zadné dvierka sa otvoria, potom stlačte a držte tlačidlo „*“. Následne začne blikať červená a modrá kontrolka, zadajte nové heslo a zároveň stlačte tlačidlo „#“, červená a modrá kontrolka prestávajú blikať. Ak heslo zabudnete, vyberte batérie a znovu spustite zariadenie, heslo bude znovu nastavené na 0000.

Napájané z batérií: 3 x AAA (nie sú súčasťou balenia)
Farba: čierna
Rozmery: 27x 13 x 14 cm

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Pokladničky
Hmotnosť: 0.72 kg
Najdete nás i na MALL.SK

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie