Pokladnička v tvare Policajného transportéra

Kód: 2001
1 hodnotenie
€24
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2022

3bannerTOP

Naučte svoje deti šetriť. Money Transporter je pokladnička v tvare obrneného policajného automobilu, v ktorom budú mince a bankovky bezpečne uzamknuté heslom. Pokladnička má funkciu PIN klávesnice, rozpoznanie odtlačku prstov, blikajúce kontrolky, otvor na mince, otvor na bankovky a veľké úložisko. Ak zadáte správne heslo, zadné dvierka sa automaticky otvárajú. Zvukový signál a kontrolky vás upozornia, pokiaľ heslo nie je správne.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Detská auto pokladnička na ukladanie peňazí pomocou hesla a odtlačku prsta

Naučte svoje deti šetriť. Money Transporter je pokladnička v tvare obrneného policajného automobilu, v ktorom budú mince a bankovky bezpečne uzamknuté heslom.

Pokladnička má tieto funkcie: PIN klávesnica, rozpoznanie odtlačku prstov, blikajúce kontrolky, otvor na mince, otvor na bankovky a veľké úložisko.

Ak zadáte správne heslo, zadné dvierka sa automaticky otvárajú. Zvukový signál a kontrolky vás upozornia, pokiaľ heslo nie je správne.

✔ Skvelý dizajn a príťažlivý vzhľad
✔ Zamykanie pomocou kódu PIN
✔ Funkcia automatického posúvania bankoviek
✔ Blikajúce kontrolky
✔ Automatické otváranie zadných dvierok
✔ Výchovná hračka, ktorá je výborným darčekom na každú príležitosť.

Ak chcete zmeniť heslo, zadajte predvolené heslo 0000. Zadné dvierka sa otvoria, potom stlačte a držte tlačidlo „*“. Následne začne blikať červená a modrá kontrolka, zadajte nové heslo a zároveň stlačte tlačidlo „#“, červená a modrá kontrolka prestávajú blikať. Ak heslo zabudnete, vyberte batérie a znovu spustite zariadenie, heslo bude znovu nastavené na 0000.

Napájané z batérií: 3 x AAA (nie sú súčasťou balenia)
Farba: čierna
Rozmery: 27x 13 x 14 cm

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Pokladničky
Hmotnosť: 0.72 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK