Pokladnička v tvare policajného transportéra

Kód: 2001
Neohodnotené
€28,20
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
1 A

Naučte svoje deti šetriť. Money Transporter je pokladnička v tvare obrneného policajného auta, v ktorej budú mince a bankovky bezpečne uzamknuté heslom. Pokladnička je vybavená klávesnicou PIN, rozpoznávaním odtlačkov prstov, blikajúcimi svetlami, otvorom na mince, otvorom na bankovky a veľkým úložným priestorom. Ak zadáte správne heslo, zadné dvere sa automaticky otvoria. V prípade nesprávneho hesla vás upozorní zvukový signál a svetelné indikátory.

VÍC JAK 3000 new kopie


2A

Detailné informácie

100% TOVARU SKLADOM
100% TOVARU SKLADOM
rýchle spracovanie objednávok
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
sme tu pre vás 5 dní v týždni
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 34€

Podrobný popis

Banner garance

Detská pokladnička do auta na ukladanie peňazí pomocou hesla a odtlačku prsta

Naučte svoje deti šetriť. Money Transporter je pokladnička v tvare obrneného policajného auta, ktorá uchová mince a bankovky bezpečne uzamknuté pomocou hesla.

Pokladnička má tieto funkcie: klávesnica PIN, rozpoznávanie odtlačkov prstov, blikajúce svetlá, slot na mince, slot na bankovky a veľký úložný priestor.

Ak zadáte správne heslo, zadné dvere sa automaticky otvoria. V prípade nesprávneho hesla vás upozorní zvukový signál a svetelné kontrolky.


✔ Skvelý dizajn a atraktívny vzhľad ✔ Uzamykanie pomocou PIN kódu ✔ Funkcia automatického posúvania bankoviek ✔ Blikajúce svetlá ✔ Automatické otváranie zadných dverí ✔ Vzdelávacia hračka, ktorá je skvelým darčekom na každú príležitosť.

Ak chcete zmeniť heslo, zadajte predvolené heslo 0000. Zadné dvierka sa otvoria, potom stlačte a podržte tlačidlo "*". Potom začnú blikať červené a modré svetlá, zadajte nové heslo a súčasne stlačte tlačidlo "#", červené a modré svetlá prestanú blikať. Ak zabudnete heslo, vyberte batérie a reštartujte zariadenie, heslo sa opäť nastaví na 0000.

  • 3 x batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky)
  • Farba: čierna
  • Rozmery: 27 x 13 x 14 cm

112

Dodatočné parametre

Kategória: Pokladničky
Hmotnosť: 0.72 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK