Keramické frézky - 5ks

Kód: 12527
Novinka
Neohodnotené
€6,40
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

3bannerTOP

Používa sa na odstránenie hybridnej vrstvy, používa sa v manikúre a pedikúre. Typ použitého materiálu a vhodný tvar špičiek bude tiež dobre fungovať v procese odstraňovania kožičky; riešenie prispieva ku komfortu a rýchlosti práce.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

SADA 5 KERAMICKÝCH FRÉZOK
VYROBENÉ Z KERAMIKY - používa sa na odstránenie hybridnej vrstvy, používa sa v manikúre a pedikúre. Typ použitého materiálu a vhodný tvar špičiek bude tiež dobre fungovať v procese odstraňovania kožičky; riešenie prispieva ku komfortu a rýchlosti práce.
NEPRENÁŠA TEPLO - extrémne šetrné pri odstraňovaní hmoty, neprenášajú teplo a nespôsobuje nepríjemný pocit zahrievania. sú trvanlivé a výkonné a odolné proti prasklinám a mechanickému poškodeniu a navyše sú ľahšie ako kovové frézy.
"MALÉ VOJAČKY" - jemne a účinne odstraňujú nežiaduce vrstvy z nechtov rúk a nôh bez toho, aby dochádzalo k vibráciám a bez poškodenia nechtového povlaku; zaručuje nulové riziko podráždenia a žiadnu alergickú reakciu. Keramické frézy sú tzv. „malí vojaci“ pre špeciálne úlohy.
ŠIROKÁ ŠKÁLA APLIKÁCIA - frézy sa skvele hodia na všetky typy frézok s hlavou "twist and lock". Ich veľkosť je štandardná: priemer frézy: 2,35 mm.
ŠPECIFIKÁCIA - stupne gradácie: červená jemná gradácia, modrá stredná gradácia, zelená silná gradácia; rozmery jedného puzdra na frézu (dĺžka / šírka / výška): 1,5 / 1,5 / 7 cm; hmotnosť v balení: 40g

ŠPECIFIKÁCIA
priemer frézy: 2,35mm - štandard
gradačné kroky:
červená jemná gradácia,
modrá stredná gradácia,
zelená silná gradácia
rozmery jedného puzdra na frézu (dĺžka / šírka / výška): 1,5 / 1,5 / 7 cm
hmotnosť v balení: 40g

SÚČASŤ BALENIA
5 frézok
každý v samostatnej priehradke

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúra a pedikúra
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK