Elektrická brúska na nechty - veľká biela

Kód: 9.1187
Neohodnotené
€40
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

1 A

Viacúčelová elektrická brúska na nechty s nástavcami je navrhnutá špeciálne na domáce použitie na pohodlnú a rýchlu úpravu gélových a akrylových nechtov.

Táto súprava vám pomôže k dokonalej úprave vašich rúk a nôh. Vhodná na manikúru a pedikúru, na odstránenie kožičky. Rýchla výmena nástavcov.

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailné informácie

100% TOVARU SKLADOM
100% TOVARU SKLADOM
rýchle spracovanie objednávok
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
sme tu pre vás 5 dní v týždni
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 34€

Podrobný popis

Banner garance


Vsúprave sa okrem frézy a hlavy nachádza: nožný pedál, ktorý umožňuje pohodlné ovládanie, , rukoväť, ktorú možno podľa vašich preferencií pripevniť na pravú alebo ľavú stranu - to vám umožní po práci odložiť brúsnu hlavu. Frézka a nožný pedál majú protišmykové podložky, ktoré chránia aj pred pošmyknutím. Ku kompletnej súprave boli pridané aj štyri sady fréz. V hornej časti frézy sa nachádza 6 otvorov, ktoré umožňujú odložiť napríklad najčastejšie používané frézy. Frézka sa vyznačuje tichým a plynulým chodom.

ČAS NA MANIKÚRU / PEDIKÚRU - s frézkou sa čas na dokončenie manikúry / pedikúry skráti až o polovicu! Nie je potrebné si namáčať ruky/nohy.
Stačí použiť frézku so správnym strihom a vaše nechty nebudú oslabené acetónom ani nadmerným strihaním. Fréza vám tiež umožní rýchlo zastrihnúť predĺžené nechty. Rukoväť perfektne padne do ruky, nevibruje, čo zabraňuje únave po dlhšom používaní, tiež výrazne ovplyvňuje kvalitu práce.

2 REŽIMY - brúsku môžete ovládať pomocou pedálu alebo základne - pomocou prepínača vyberte jeden z režimov (ručný/nožný). Ovládanie pedálom spočíva v zapínaní a vypínaní brúsky s prednastavenými rýchlosťami. Frézka má aj zámok TWIST - LOCK, je to najbezpečnejší a najrýchlejší spôsob výmeny fréz. Ak ju chcete vymeniť, otočte ju úplne doľava, po inštalácii novej frézy otočte frézu doprava.

Frézy s hrotmi - ideálne na odstraňovanie hybridného laku, gélu alebo akrylu, odstraňovanie kožičky a brúsenie nechtov, frézy s brúsnym kameňom - používajú sa na matovanie nechtov, brúsenie, úpravu kožičky, skracovanie nechtov, brúsenie a vyhladzovanie .ŠPECIFIKÁCIE príkon: 65 W; napájanie: 220-240 V; 50-60 Hz; maximálna rýchlosť otáčania: 30 000/min; priemer frézy: 2,35 mm - štandard; možnosť zmeny smeru otáčania: áno; ochrana proti prehriatiu: áno; rozmery (dĺžka / šírka / výška): 17 x 15 x 10 cm ; dĺžka kábla: 100 cm; hmotnosť brúsky: 625 g;

Len na domáce použitie.

112

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúra a pedikúra
Hmotnosť: 0.83 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK