Zastrihávač obočia a vlasov s LED svetlom

Kód: 9.074
Neohodnotené
€5,10
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

1 A

Okamžite odhalí hladšiu, žiarivejšiu a mladšie vyzerajúcu pleť. Špeciálne navrhnutý ochranný kryt pomáha predchádzať možným poraneniam. Vďaka zabudovanému LED svetlu vám už nikdy neunikne žiadne miesto na pokožke.

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailné informácie

100% TOVARU SKLADOM
100% TOVARU SKLADOM
rýchle spracovanie objednávok
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
sme tu pre vás 5 dní v týždni
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 34€

Podrobný popis

Banner garance

Exfoliuje suchú, odumretú pokožku a odstraňuje broskyňové chĺpky. Dermaplaning v profesionálnom štýle u vás doma Okamžite odhalí hladšiu, žiarivejšiu a mladšiu pokožku

Elegantný obrysový dizajn s japonskou čepeľou a oceľou Špeciálne navrhnutý ochranný kryt pomáha predchádzať nárazom a porezaniu.Vďakazabudovanému LED svetlu - nikdy vám neunikne žiadne miesto.

Návod na použitie!


Zapnutiezariadenia Ak chcete používať Flawless Dermaplane Glo, musíte ho zapnúť pomocou malého oranžového tlačidla napájania na prednej strane. K tomuto zariadeniu nie je pripojený žiadny predlžovací kábel a neuvádza sa, že je potrebný nejaký konkrétny typ batérie, takže možno predpokladať, že v každom z nich je zabudovaná batéria.


J emné ťahanie Po zapnutí zariadenia ho držte ako zubnú kefku a jemne ním prechádzajte po pokožke tváre, mimo oblasti očí a pier. Môžete ním pohybovať aj po nose, ale buďte veľmi opatrní. Pohyb by mal byť podobný tomu, akým by ste pohybovali žiletkou po nohách alebo podpazuší, ale váš dotyk by mal byť o niečo ľahší. Pri pohybe zariadením vám zabudované LED svetlo pomôže jasne vidieť, čo z pokožky odstraňujete.


Vypnutiezariadenia Keď skončíte s ošetrovaním tváre týmto zariadením, jednoducho ho vypnite opätovným stlačením tlačidla napájania. Ak na tvári vidíte nejaké chumáče odumretej kože alebo broskyňové chumáče, môžete ich v tejto chvíli opláchnuť vodou. Prístroj uchovávajte na bezpečnom mieste pri izbovej teplote, kým ho nebudete potrebovať znovu použiť.Bezbolestné Používanie niektorých kozmetických nástrojov môže byť bolestivé a niektoré produkty starostlivosti o pleť môžu vašu tvár štípať, ale bezchybný nástroj Dermaplane Glo ponúka bezbolestný zážitok. K vašej pleti bude šetrný bez ohľadu na to, aký typ a tón pleti máte. Preto po dermaplaningu neskončia žiadne nevzhľadné červené vyrážky ani škvrny.


Čepele Každý z týchto nástrojov je vybavený profesionálnou japonskou čepeľou vyrobenou z ocele. Táto čepeľ bude pravdepodobne dostatočne silná na to, aby si poradila aj s tou najsuchšou a najhrubšou pokožkou a veľkým množstvom hrubých broskyňových chĺpkov. V každom nástroji je však zabudovaný ochranný kryt, ktorý pomáha zabrániť tomu, aby čepeľ akokoľvek porezala vašu pokožku.


LED svetlo LED svetlo zabudované v každom prístroji Flawless Dermaplane Glo sa automaticky zapne, takže je nepravdepodobné, že by ste prehliadli miesto poškodenej pokožky alebo broskyňových chĺpkov z dôvodu, že ho nevidíte. Svetlá LED majú tendenciu vydržať dlhšie ako žiarovky iných typov, takže zabudované svetlo vám môže poskytovať osvetlenie stovky tisíc hodín, kým sa prepáli. Ak niekedy budete potrebovať osvetlenie na iný účel a budete mať tento nástroj pri sebe, môžete jeho svetlo použiť aj na videnie iných vecí než len svojej tváre.


Náhradné hlavice Ku každému z týchto nástrojov dostanete šesť náhradných hlavíc, ktoré sú uložené vo vlastnej nádobe. Keď sa prvá hlavica vášho zariadenia otupí, stačí ju vymeniť za inú a pôvodnú zlikvidovať spôsobom, ktorý si zvolíte. Majte na pamäti, že by ste nemali prstom prechádzať po čepeli, aby ste zistili, či je ostrá - to, že je niekto tupý, pravdepodobne spoznáte podľa klesajúceho výkonu.Pre mužov a ženy Hoci bol tento konkrétny kozmetický nástroj navrhnutý s ohľadom na ženy, nie je dôvod, aby ho nemohli používať aj muži. Ak ste muž, možno vás netrápi prítomnosť broskyňových chumáčov na tvári, ale možno budete chcieť použiť jeden z týchto nástrojov na odstránenie suchej alebo odumretej pokožky. Hoci deti by tento nástroj nemali používať, starší muži a ženy ho môžu bezpečne používať, ak majú dostatočne dobrý zrak na to, aby pri jeho používaní dobre videli.


Nástroje na nanášanie mejkapu Ak máte na tvári vrstvu suchej pokožky, odumretej kože a broskyňových chĺpkov, mejkap sa nemusí rozložiť veľmi hladko a pri nanášaní môže vyzerať trochu hrboľato. Našťastie sa tejto vrstvy môžete zbaviť v priebehu niekoľkých minút pomocou bezchybného prístroja Dermaplane Glo a potom bude váš make-up kĺzať hladšie a pravdepodobne bude vyzerať lepšie. To isté platí aj pre hladké nanášanie akýchkoľvek produktov starostlivosti o pleť, ktoré sa rozhodnete používať.


Budete vyzerať mladšie Po tom, čo tento nástroj odstráni vrstvu odumretej a suchej pokožky, ktorá sa bežne nachádza na tvári, sa pod povrchom odhalí hladšia a žiarivejšia pleť. Hladkosť a žiarivosť sú dve vlastnosti, ktoré sa zvyčajne spájajú s mladosťou, zatiaľ čo suchosť nie, takže ľudia budú pravdepodobne predpokladať, že ste mladší, keď uvidia vašu pleť po použití tohto nástroja. Hoci to nezmení spôsob, akým sa k vám ľudia správajú, môžete sa cítiť sebavedomejšie, keď v zrkadle uvidíte mladšiu tvár.


Výsledky sa dostavia rýchlo Pozitívne výsledky môžete očakávať po použití bezchybného prístroja Dermaplane Glo len raz, takže ho nemusíte používať veľmi často, aby vaša pleť vyzerala dobre. V skutočnosti, aj keď sa možno rozhodnete používať ho častejšie, možno si vystačíte len s jedným ošetrením za mesiac.

Banner návody Alum

112

Dodatočné parametre

Kategória: Kosmetické pomůcky
Hmotnosť: 0.075 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK