Vonkajšia atrapa bezpečnostnej kamery Dummy s infraprísvitom

Kód: 1872
1 hodnotenie
€9,60
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.7.2022

3bannerTOP

Vonkajšia atrapa modernej bezpečnostnej kamery s elektronickou imitáciou nočného infraprisvietenia. Atrapa sa skladá z plastového puzdra vrátane kĺbového stojana s možnosťou natočenia vertikálne aj horizontálne. Kamera má veľmi realistický vzhľad podporený infraprisvietením a odradí každého páchateľa od jeho úmyslu.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Vonkajšia atrapa modernej bezpečnostnej kamery s elektronickou imitáciou nočného infraprisvietenia. Atrapa sa skladá z plastového puzdra vrátane kĺbového stojana s možnosťou natočenia vertikálne aj horizontálne. Montáž atrapy kamery je veľmi jednoduchá pomocou skrutiek na podklad. Kamera má veľmi realistický vzhľad podporený infraprisvietením a odradí každého páchateľa od jeho úmyslu. Nie je možné rozoznať, či sa jedná o atrapu kamery alebo funkčnú bezpečnostnú kameru. Štatistiky ukazujú, že atrapa kamery dokáže niekoľkonásobne znížiť riziko napadnutia alebo vykradnutia objektu.

IMITÁCIA INFRAPRISVIETENIE
Originálne bezpečnostné kamery vybavené infraprisvietením vydávajú v noci typické slabé červenkasté svetlo, ktoré je dôsledkom prisvietenia priestoru pred kamerou. Táto atrapa bezpečnostnej kamery má vstavanú imitáciu tohto infraprisvietenia. To zaisťuje maximálne realistický vzhľad makety kamery a jej nerozoznateľnosť od originálnej bezpečnostnej kamery. Vstavaný senzor denného osvetlenia zaisťuje automatickú aktiváciu infraprisvietenia po zotmení. Tým dokáže predĺžiť životnosť batérií až na 1 rok.

POUŽITIE
Rodinné domčeky
Vchody pri bytových domoch
Kancelárske budovy
Vchody do objektov

MONTÁŽ
Atrapa kamery sa montuje na pevný podklad, mino dosah osôb. Vhodná výška montáže je 3 až 4 metre, tak aby mala atrapa kamery pekný rozhľad a bolo dobre vidieť. Prichytenie je prevedené skrutkami do podkladu. Nie je nutná žiadna kabeláž ani inštalácia napájania. Imitácia prívodu sa zakončí v držiaku kamery. Napájanie imitácie infraprisvietenia je batériové.

BALENIE OBSAHUJE
Atrapa bezpečnostné kamery
Otočný držiak na prichytenie
Uchytávacie skrutky a hmoždinky

TECHNICKÉ PARAMETRE
Napájanie: batéria 2x 1,5V typ AA (nie je súčasťou)
Výdrž batérie: cca 1rok (podľa typu batérie)
Imitácia: objektív, elektronický IR prísvit, prívod
Infraprísvit: 30 imitačných červených LED
Materiál: plast
Uchytenie: držiak otočný vrátane skrutiek
Natočenie kĺbu: 300st horizontálne
Natočenie kĺbu: 110st vertikálne
Veľkosť: 17 x 17 x 8 cm
Samolepka: výstražná (súčasťou balenia)
Vode-odolný kryt pre vonkajšie použitie
Vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Kamery
Hmotnosť: 0.5 kg
Najdete nás i na MALL.SK

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie