Vonkajšia atrapa bezpečnostnej kamery Dummy s infraprísvitom

Kód: 1872
1 hodnotenie
€6,10
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

3bannerTOP

Vonkajšia atrapa modernej bezpečnostnej kamery s elektronickou imitáciou nočného infraprisvietenia. Atrapa sa skladá z plastového puzdra vrátane kĺbového stojana s možnosťou natočenia vertikálne aj horizontálne. Kamera má veľmi realistický vzhľad podporený infraprisvietením a odradí každého páchateľa od jeho úmyslu.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Vonkajšia atrapa modernej bezpečnostnej kamery s elektronickou imitáciou nočného infraprisvietenia. Atrapa sa skladá z plastového puzdra vrátane kĺbového stojana s možnosťou natočenia vertikálne aj horizontálne. Montáž atrapy kamery je veľmi jednoduchá pomocou skrutiek na podklad. Kamera má veľmi realistický vzhľad podporený infraprisvietením a odradí každého páchateľa od jeho úmyslu. Nie je možné rozoznať, či sa jedná o atrapu kamery alebo funkčnú bezpečnostnú kameru. Štatistiky ukazujú, že atrapa kamery dokáže niekoľkonásobne znížiť riziko napadnutia alebo vykradnutia objektu.

IMITÁCIA INFRAPRISVIETENIE
Originálne bezpečnostné kamery vybavené infraprisvietením vydávajú v noci typické slabé červenkasté svetlo, ktoré je dôsledkom prisvietenia priestoru pred kamerou. Táto atrapa bezpečnostnej kamery má vstavanú imitáciu tohto infraprisvietenia. To zaisťuje maximálne realistický vzhľad makety kamery a jej nerozoznateľnosť od originálnej bezpečnostnej kamery. Vstavaný senzor denného osvetlenia zaisťuje automatickú aktiváciu infraprisvietenia po zotmení. Tým dokáže predĺžiť životnosť batérií až na 1 rok.

POUŽITIE
Rodinné domčeky
Vchody pri bytových domoch
Kancelárske budovy
Vchody do objektov

MONTÁŽ
Atrapa kamery sa montuje na pevný podklad, mino dosah osôb. Vhodná výška montáže je 3 až 4 metre, tak aby mala atrapa kamery pekný rozhľad a bolo dobre vidieť. Prichytenie je prevedené skrutkami do podkladu. Nie je nutná žiadna kabeláž ani inštalácia napájania. Imitácia prívodu sa zakončí v držiaku kamery. Napájanie imitácie infraprisvietenia je batériové.

BALENIE OBSAHUJE
Atrapa bezpečnostné kamery
Otočný držiak na prichytenie
Uchytávacie skrutky a hmoždinky

TECHNICKÉ PARAMETRE
Napájanie: batéria 2x 1,5V typ AA (nie je súčasťou)
Výdrž batérie: cca 1rok (podľa typu batérie)
Imitácia: objektív, elektronický IR prísvit, prívod
Infraprísvit: 30 imitačných červených LED
Materiál: plast
Uchytenie: držiak otočný vrátane skrutiek
Natočenie kĺbu: 300st horizontálne
Natočenie kĺbu: 110st vertikálne
Veľkosť: 17 x 17 x 8 cm
Samolepka: výstražná (súčasťou balenia)
Vode-odolný kryt pre vonkajšie použitie
Vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Kamery
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK