3x LED bezdrôtové svietidlo na diaľkové ovládanie - hranaté

Kód: 2010
4 hodnotenia
€11
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

3bannerTOP

Na schodoch, v skrini, pod skrinkami v kuchyni... kdekoľvek je požadované bodové svetlo, sú tieto LED svetlá správnou voľbou. 

Každá lampa funguje samostatne. Podľa svojich potrieb môžete lampy ľubovoľne zapínať a vypínať jedným dotykom alebo môžu byť ovládané pomocou dodaného diaľkového ovládania. Ideálne aj na nastavenie štýlových akcentov.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Bezdrôtová, praktická sada svetiel bez montáže

Na schodoch, v skrini, pod skrinkami v kuchyni... kdekoľvek je požadované bodové svetlo, sú tieto LED svetlá správnou voľbou. Jednoducho upevnite pomocou lepiacich podložiek (je súčasťou dodávky). Ideálne aj na nastavenie štýlových akcentov - voliteľne s 2 úrovňami svetla.

Súprava 3 bezdrôtových LED svetiel s inovatívnym modulárnym systémom v tvare šesťuholníka a diaľkovým ovládaním. Sami sa rozhodnite, koľko svetla potrebujete. Každá lampa funguje samostatne. Podľa svojich potrieb môžete lampy ľubovoľne zapínať a vypínať jedným dotykom alebo môžu byť ovládané pomocou dodaného diaľkového ovládania. Svetlá je možné spájať a vytvárať tak rôzne kompozície

Vďaka možnosti ovládať svetlá až do vzdialenosti 10 metrov vám diaľkové ovládače umožňujú zapínať/vypínať svetlá, vybrať jednu z dvoch svetelných úrovní alebo nastaviť 30 minútový časovač na vypnutie.

Podrobnosti:

počet svetiel: 3ks
počet ovládačov: 1ks
vyrobené z bieleho plastu ABS
rozmery 84 mm x 27 mm (Ø x H)
napájanie: 3 x AAA na jedno svetlo, 2 AAA pre diaľkové ovládanie, batérie nie sú súčasťou.
dosah ovládača cca 10 m

 

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronika
Hmotnosť: 0.384 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK