Mozaiková diamantová výšivka - Strom

Kód: 16137
Neohodnotené
€4,40
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

3bannerTOP 

Diamantové vyšívanie spočíva vo vyplnení hotového vzoru na obrázku drobnými diamantmi rôznych farieb. Je to činnosť na mnoho hodín, ktorá nevyžaduje špeciálne zručnosti, iba trpezlivosť a presnosť. Je to zaujímavý nápad na trávenie voľného času, ktorý sa môže premeniť na nový, nevšedný koníček.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE 

ZÁBAVA NA DLHŠÍ ČAS - diamantové vyšívanie spočíva vo vyplnení hotového vzoru na obrázku drobnými diamantmi rôznych farieb. Je to činnosť na mnoho hodín, ktorá nevyžaduje špeciálne zručnosti, iba trpezlivosť a precíznosť, je to zaujímavý nápad na trávenie voľného času, ktorý sa môže premeniť na nový, nevšedný koníček.

STIMULUJE KREATIVITU A ROZVÍJA PREDSTAVIVOSŤ - výtvarné kurzy, najmä maľba diamantmi, majú veľký vplyv na kreativitu a predstavivosť, čo sa oplatí v mnohých ďalších oblastiach života.

ODSTRAŇUJE STRES A ZVYŠUJE trpezlivosť - diamantová mozaika vyžaduje veľa sústredenia, presnosti a trpezlivosti. To je spôsob, ako sústrediť svoje myšlienky iba na túto činnosť, takže sa môžete zbaviť stresu a dočasne sa odrezať od každodenného života.

DEKORÁCIA - konečný výsledok je pôsobivý nielen pre toho, kto sa zaoberal diamantovou maľbou, ale aj pre každého, kto obrázok vidí. Diamanty sa jemne trblietajú a pôsobia úžasným dojmom. Hotový obraz je možné zarámovať alebo zavesiť bez rámu - určite sa stane jedinečnou dekoráciou interiéru.

ŠPECIFIKÁCIA:
rozmery: 30x40 cm
Rozmer obrázku: 25 x 35 cm
tkanina pokrytá lepiacou vrstvou: áno
hmotnosť: 0,130 kg
hmotnosť v balení: 0,137 kg

SÚČASŤ BALENIA:
obrázok
farebné diamanty
aplikátor
suché lepidlo
nádobka

SPODNIBANN

 

Dodatočné parametre

Kategória: Diamantové maľovanie
Hmotnosť: 0.107 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK