Pozorovacie zrkadlo pre deti - do auta

Kód: 8928
Neohodnotené
€10,90
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

1 A

Zrkadlo je určené na sledovanie dieťaťa v autosedačke umiestnenej proti smeru jazdy.

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailné informácie

100% TOVARU SKLADOM
100% TOVARU SKLADOM
rýchle spracovanie objednávok
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
RÝCHLA KOMUNIKÁCIA
sme tu pre vás 5 dní v týždni
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 34€

Podrobný popis

Banner garance

ZRKADLO NA POZOROVANIE DIEŤAŤA

  • 4PÁSY - v porovnaní s konkurenciouŠ MODEL 4 vertikálne a horizontálne namontovanépásy, ktoré pevne držia opierku hlavy a neuvoľnia sa; zrkadlo sa v žiadnom prípade nezošmykne a nespadne na dieťa! Pásy sa upevňujú pomocou praciek a sú tiež nastaviteľné, vďaka čomu sa dajú prispôsobiť každému modelu opierky hlavy bez ohľadu na značku a veľkosť auta. Základňa, ktorá sa upevňuje na opierku hlavy, má protišmykový povrch, ktorý tiež zabraňuje pohybu zrkadla.
  • Zrkadlo odolné proti rozbitiu - S ohľadom na najmenších sme v našom zrkadle namiesto tradičného skla použili plastové zrkadlo. Je to bezpečná náhrada, ktorá nepredstavuje pre vaše dieťa žiadne riziko!
  • BEZPEČNÉ CESTOVANIE - Každý výlet s malým dieťaťom si vyžaduje neustály dohľad rodiča, najmä keď má dieťa niekoľko mesiacov. Zrkadlo umožňuje neustály výhľad na dieťa, je vypuklé, čím poskytuje široký uhol pohľadu. Ak chceme zrkadlo odňať, nemusíme demontovať celú konštrukciu, stačí odňať.
  • HLADKÉ NASTAVENIE360° - montážna hlava umožňuje zrkadlo otáčať o 360°, čo poskytuje možnosť presného nastavenia uhla tak, aby ste dieťa v spätnom zrkadle videli čo najviac.
  • ŠPECIFIKÁCIE - čierna farba; otáčanie:360°; rozmery (šírka / výška): 30 / 20 cm; hmotnosť: 0,45 kg; hmotnosť s obalom: 0,51 kg.

ŠPECIFIKÁCIE

  • Čierna farba
  • Otáčanie:360°
  • Rozmery (šírka/výška): 30/20 cm
  • hmotnosť: 0,45 kg
  • hmotnosť s obalom: 0,51 kg

Zrkadlo je určené na pozorovanie dieťaťa v autosedačke, ktorá je namontovaná v smere jazdy. Malo by sa umiestniť na opierku hlavy vedľa sedadla, na ktorom je namontované, potom možno dieťa pozorovať v spätnom zrkadle. Zrkadlo je vypuklé, čo poskytuje široký pozorovací uhol.Použitie zrkadlaumožňujevodičovi sústrediť sa na riadenie vozidla a zároveň pozorovať dieťa bez toho, aby musel otáčať hlavu.

Mysliac na malé deti vnašom zrkadle sme namiesto tradičného skla použili plastové zrkadlo. Je to bezpečná náhrada, ktorá nepredstavuje žiadne riziko pre vaše dieťa!

V porovnaní s konkurenciouŠ MODEL 4 vertikálne a horizontálne upevnené popruhy, ktoré pevne držia opierku hlavy a neuvoľnia sa;nie je možné,abyzrkadlo skĺzlo a spadlo na dieťa! Upínacia hlava umožňujeotáčaniezrkadla o360stupňov čo vám umožňuje presne nastaviť uhol tak, aby ste v spätnom zrkadle videli čo najviac z vášho dieťaťa.

Popruhy sa upevňujú pomocou praciek a sú tiež nastaviteľné, vďaka čomu sa dajú prispôsobiť akémukoľvek modelu opierky hlavy bez ohľadu na značku a veľkosť vozidla. Základňa, ktorá sa pripevňuje k opierke hlavy, má protišmykový povrch, ktorý tiež zabraňuje pohybu zrkadla.

112

Dodatočné parametre

Kategória: Autodoplňky
Hmotnosť: 0.51 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK