Ergonomická bedrová opierka

Kód: 495
Neohodnotené
€2,60
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

3bannerTOP

Táto jedinečná bedrová opierka vám poskytuje úľavu od bolesti, stuhnutosti a brnenia chrbta spôsobené dlhým sedením. Ergonomický tvarovaný dizajn poskytuje dobrú podporu dolnej časti chrbta, pomáha udržiavať prirodzené zakrivenie chrbtice a zmierňuje akútnu aj chronickú bolesť.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Chcete s istotou sedieť bez bolesti, stuhnutosti alebo tlaku v dolnej časti chrbta? Zmeňte svoju obľúbenú stoličku na ergonomické riešenie sedenia.

Táto jedinečná bedrová opierka vám poskytuje úľavu od bolesti, stuhnutosti a brnenia. Pri dlhodobom používaní môže výrazne odstrániť nežiaduce efekty spôsobené dlhým sedením ako napríklad artritída, skolióza a bolesti sedacieho nervu.

Táto kvalitná odborníkmi vytvorená bedrová opierka je určená pre zdravé sedenie. Dodáva vášmu chrbtu potrebnú oporu pri sedení za účelom zdravšej práce pri počítači, v aute alebo na každej stoličke. Ergonomický tvarovaný dizajn pomáha udržiavať prirodzené zakrivenie chrbtice, čo vedie k výraznému zmierneniu tlaku na dolnú časť chrbta, znižuje sa stuhnutosť, zlepšuje sa prekrvenie a zmierňuje akútnu aj chronickú bolesť.

Špeciálny dizajn zaistí maximálnu funkčnosť produktu. Zároveň dovoľuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu a zabraňuje poteniu.

PRE KOHO JE BEDERNÁ OPIERKA URČENÁ

  • Pre ľudí trpiacich bolesťami chrbta, svalov, kĺbov a nôh
  • Pri sedavom zamestnaní
  • Pre aktívnych vodičov
  • Pri artritíde, skolióze, bolesti sedacieho nervu
  • Pre seniorov
  • Pre každého, čo miluje pohodlné sedenie

VHODNÁ NA AKÚKOĽVEK STOLIČKU

Bedrová opierka je vhodná pre vašu kancelársku stoličku, klasickú stoličku, autosedačku alebo domácnosť. Ideálne na dlhodobé sedenie a riadenie.

VHODNÉ AJ DO VÁŠHO AUTA

Pri dlhodobom riadení auta sa často ozýva bolesť chrbta, stuhnutie a brnenie, ktoré je spôsobené zlým sedením. Týchto problémov Vás zbaví táto bedrová opierka do auta. Vďaka nastaviteľným popruhom a špeciálnemu dizajnu je vhodná do akéhokoľvek auta. Nezáleží na tom, či šoférujete kamión, SUV alebo rodinné auto, táto opierka Vám dodá potrebný komfort a zdravé sedenie všade na cestách. Správne držanie tela znižuje únavu pri dlhom riadení auta a takto podporuje aj vašu bezpečnosť.

ŠPECIÁLNY ERGONOMICKÝ DIZAJN PRE SPRÁVNE DRŽANIE TELA

Bedrová opierka je špeciálne tvarovaná tak, aby zabezpečila prirodzené prehnutie a oporu chrbta. Práve táto správna poloha chrbta zaistí správne držanie tela, minimalizuje napätie, bolesť a tlak na chrbát aj pri dlhodobom sedení. Pri dlhodobom používaní môže výrazne eliminovať prípadné problémy spôsobené pri dlhodobom sedavom štýle života.

Rozmery produktu: 40 x 39 x 10 cm

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotnícke pomôcky
Hmotnosť: 0.145 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK