Záhradná zmršťovacia hadica čierna - 60m

Kód: 9.984
Neohodnotené
€24
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
15.4.2021

3bannerTOP

Záhradná hadica, ktorá sa pod tlakom vody sama rozvinie. Hadica je vrátane trysky pre zavlažovanie a rozprašovanie.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

ZÁHRADNÁ HADICA MAGIC HOSE 60m


Zmršťovacie půlcoulová hadica na vodu MAGIC HOSE čierna. Neuveriteľne praktická, roztiahnuteľná aj elastická záhradnej hadice, vrátane rozprašovača.

Skvelý nápaditý pomocník pre vašu záhradu. Záhradná hadica, ktorá sa pod tlakom vody rozvinie až na trojnásobok svojej dĺžky. Je vyrobená z polyester-latexu a ABS dielov, koncovky sú zo zliatiny mosadze. Môže sa napojiť na štandardné rýchlospojku hadice. Hadica je určená pre tlak vody: 30 -200 PSI priemer hadice: 1/2 '' (pol coulu), tzn. 1,27cm strieka rovnomerne a silno. Po vypustení sa vojde napr. do menšieho kvetináča. Balenie obsahuje aj pištoľ so 7 stupňami rozprašovanie. Ľahká, kompaktná, rozťahovacia jednoducho skladovateľná hadice, ktorú môžete spájať dohromady, takže získate dĺžku, ktorú Vaša záhrada potrebuje. Po vypnutí vody sa vedia zase zvinúť, aby sa dala jednoducho skladovať. Hadica, ktorá rastie!

Hadica sa odlišuje od všetkých ostatných hadíc svojím inovatívnym dizajnom 2 v 1. Po naplnení vodou sa automaticky roztiahne až na trojnásobok svojej pôvodnej dĺžky a po vypustení vody sa zase automaticky zmrští späť.

Oproti ostatným potrubiam je Magic Hose výnimočne ľahká. Vďaka tomu odpadá námaha, ktorú vyžaduje používanie bežných ťažkých a objemných hadíc. Ako funguje?

Zapnete vodu a Magic Hose sa automaticky rozvinie. Potom už stačí len otvoriť trysku a môžete kropiť. Keď vodu vypnete a všetku ju z Magic Hose vystriekajú, hadica sa potom v priebehu niekoľkých sekúnd automaticky zvinie do svojej pôvodnej dĺžky.

Hadica je vyrobená z veľmi pevného a pružného materiálu. Vo vnútri sa nachádza pevná hadica, zvonku je nylonová.

Hadicu možno nastavovať na neobmedzenú dĺžku.

  • Skvelý pomocník pri každodennej práci
  • Hadica je veľmi ľahká a skladná
  • Kvalitný a pevný materiál
  • Po vypnutí vody sa hadica vráti do pôvodného stavu
  • Pokiaľ nebude stačiť požadovaná dĺžka hadice, môžete ich spojiť dohromady
  • Dýza má 7 druhov striekanie: FULL, MIST, JET, SHOWER, FLAT, CENTER, CONE
  • Hliníkové spoje
  • Dĺžka hadice: 60m (dĺžka je uvedená v natiahnutom stave)
  • Farba: čierna  

SPODNIBANN

Najdete nás i na MALL.SK