Maliarska sada v kufríku - 46 prvkov

Kód: 19177
Neohodnotené
€32,70
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

3bannerTOP

Naša 46-dielna maliarska súprava obsahuje množstvo akrylových farieb, štetcov a maliarsku paletu. Všetko toto príslušenstvo je kompaktne ukryté v drevenom púzdre, ktoré sa po otvorení premení na pohodlný maliarsky stojan.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Naša 46-dielna maliarska súprava obsahuje množstvo akrylových farieb, štetcov a maliarsku paletu. Všetko toto príslušenstvo je kompaktne ukryté v drevenom púzdre ktoré sa po otvorení premení na pohodlný maliarsky stojan. Umiestnite jeden z priložených obrazov na plátno na stojan a popustite uzdu svojej fantázii! Táto sada obsahuje všetky maliarske potreby, ktoré budete pri svojej umeleckej práci potrebovať.

46 PRVKOV - sada má veľmi veľký výber prvkov na maľovanie. Všetko sa zmestí do kompaktného kufra. Pri práci si môžete vybrať z akvarelových farieb, štetcov, hubiek a mnohých ďalších užitočných doplnkov. Ľahko vytvoríme tie najnáročnejšie, najkreatívnejšie a najoriginálnejšie diela.

kufor so stojanom
3x plátno A4
1 x skicár A4
1x plastová paleta
2x huba
9 x štetec
24 x akvarelová farba (hliníkové tuby)
5 x špachtľa
2 V 1 A PRAKTICKÝ KUFR - stojan sa skladá do kufra. Kufor má odolnú pohodlnú rukoväť, vďaka ktorej je preprava jednoduchá a pohodlná. Disponuje zásuvkou na príslušenstvo, ktorá sa uzatvára kovovými, pevnými prackami zaisťujúcimi, že kufor bude pevne uzavretý a pri prenášaní na iné miesto z neho nič nestratíte.

UNIVERZÁLNY - výrobok je vhodný pre starších aj mladších ľudí. Súprava sa odporúča na individuálne použitie doma aj na použitie v súkromných školách s kurzom kreslenia.

NÁPAD NA DARČEK - široký výber určite ovplyvní spokojnosť každého užívateľa a umožní dlhé, viacnásobné použitie. Pevná a rôznorodá sada na kreslenie bude skvelým darčekom pri mnohých príležitostiach a obdarovaného určite poteší!

ŠPECIFIKÁCIA

materiál: borovicové drevo
rozmery: 34x26x6,5 cm
hmotnosť: 2 kg

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Výtvarné sady
Hmotnosť: 1.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK