Vyčesávacie hrablo na srsť pre psov a mačky FURminator - veľkosť S

Kód: 5079
Neohodnotené
€5,30
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

3bannerTOP

Hrablo pre psov je špeciálny hrebeň na účinné vyčesávanie srsti psov, mačiek alebo iných domácich maznáčikov. Hrablo má kovovú hlavicu, ktorú využijete pre dlhosrsté alebo krátkosrsté plemená. Tento hrebeň zredukuje pĺznutie skoro o viac ako 90%. Hrablo je bezpečné, nijako nereže, ani nepoškodzuje srsť.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Hrablo pre psov je špeciálny hrebeň na účinné vyčesávanie srsti psov, mačiek alebo iných domácich maznáčikov. Hrablo má kovovú hlavicu, ktorú využijete pre dlhosrsté alebo krátkosrsté plemená. Hrebeň pre psov je vhodný pre každého psíka.

Skvele sa obsluhuje a padne do ruky. Chlpy vyčešte ľahko a veľmi rýchlo. Tento hrebeň zredukuje pĺznutie skoro o viac ako 90%. Nemusíte sa báť, že by ste vášmu miláčikovi nejako ublížili. Hrablo je bezpečné, nijako nereže, ani nepoškodzuje srsť. Vaši štvornohí miláčikovia budú mať naopak oveľa zdravšie a lesklejšie srsť. Obmedzíte tiež množstvo alergénov v prostredí.

  • Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy.

  • FURminator hrable nereže a nepoškodzujú srsť.

  • Hlava z nerezovej ocele prenikne hlbšie a bezpečne odstráni podsadu a uvoľnené chlpy.

  • S FURminator zabránite ďalšiemu pĺznutie lepšie ako pri vyčesávanie kefy, iným hrable či hrebeňom.

  • Furminator sa používa aj vo psích salónoch.

  • Vyčesanie hrebeňom FURminator odstráni starú srsť a podsadu.

  • Neskracuje a nepoškodzuje srsť, len veľmi účinne vyčesáva a pomáha k zdravšej koži a lesklejšie srsti zvieraťa.

  • Znižuje množstvo alergénov v prostredí, kde zviera žije.

 
Použitie:

Starostlivosť o srsť hrebeňom FURminator možno vykonávať pravidelne po celý rok raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desiatich až dvadsiatich minút. Treba dbať na to, aby srsť bola čistá, úplne suchá a nezacuchaná. Opatrnosť je nutná na citlivých miestach na tele zvieraťa. Pred vyčesávaním starostlivo prezrite pokožku zvieraťa, či v nej nie sú chrasty, poranenia odreniny a pod., A ak ich nájdete, vyhľadajte pomoc veterinára. Hrebeňom FURminator je odporúčané vyčesávať dlhými pravidelnými ťahmi v smere rastu srsti a nevracať sa opakovane na rovnaké miesto. Samozrejme treba vyčesávať citlivo a bez väčšieho tlaku, ktorý by mohol spôsobiť poranenie. Pri červenkasté, podráždenej koži je nutné s vyčesávaním hneď prestať. Pri pravidelnom používaní hrebeni FURminator budete mať viac času na Vášho chlpatého priateľa, pretože sa nebudete musieť venovať upratovanie vypadaných chlpov.

Šírka: 4,5 cm - pre malé domácich miláčikov (Čivava, Yorkshirský teriér)

Farba: modro-čierna

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Vyčesávacie rukavice a kefy
Hmotnosť: 0.13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK