Gumová rukavice pre vyčesávanie zvierat

Kód: 2229-M
Novinka Tip
3 hodnotenia
€13,96 –71 %
m4
€13,96 –71 % €4
Skladom (> 5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
10.12.2021
3bannerTOP

Gumová rukavice pre pohodlné vyčesávanie psov i mačiek. Praktická a jednoduchá pomôcka pre starostlivosť o Vášho domáceho maznáčika.

 

VIACako3000

dopravaZDnad35

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 GARANCE 

Gumová rukavice pre pohodlné vyčesávanie psov i mačiek. Praktická a jednoduchá pomôcka pre starostlivosť o Vášho domáceho maznáčika.

 

Veľkosť: cca 17 x 23 cm

Balenie obsahuje 1 ks

Dostupné v troch farebných variantách- modrá, červená, zelená

Použitie: Rukavicu si nasaďte na ruku tak, aby gumová časť s hrebeňom bola na mieste dlane. Srsť vyčesávajte po smere rastu. Vyčesávaním zároveň psa alebo mačku masírujete a podporujete stimuláciu krvného obehu. Vyčesané srsť ľahko odstránite z gumovej časti. Možné umyť vo vlažnej mydlovej vode.

Fotografie a video môžu byť len ilustračné.

Banner návody Nakup365 SK

SPODNIBANN

vyčesávací rukavice , rukavice na chlupy , vycesavaci rukavice , rukavice na psa ,  rukavice na vyčesání psa , vycesavaci rukavice na zvířata , rukavice na , vyčesávání srsti , rukavice na vycesavani psu , vyčesávací rukavice pro kočky , rukavice na psy , rukavice na psi chlupy , vycesavaci rukavice na chlupy , rukavice na vyčesávání , rukavice na kočku , rukavice na kocky , vyčesávací , rukavice pro psy recenze , vycesavaci rukavice pro psy , rukavice na kocici chlupy , rukavice pro psa , psi rukavice , gumová rukavice na psa , rukavice pro psy , rukavice na psi , rukavice na psí chlupy , vyčesávací rukavice na psy , rukavice kocky , rukavice jako hreben na kocky , rukavice na srst , rukavice na zvirata , vyčesávací rukavice pro psy , rukavice na kočičí chlupy , rukavice na vyčesávání psů , rukavice na vyčesávání srsti recenze , rukavice na vyčesávání koček , kartac na kocky rukvice , rukavice na vyčesávání srsti koček

Najdete nás i na MALL.SK