Lampička - měsíc

Kód: 13028
Novinka
Neohodnotené
€15,25
Skladem (3 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2020

3bannerTOP

Roztancujte detská izba a kúpte svojim deťom tohto tancujúceho kamaráta robota. Skvelý darček pre deti! Po zapnutí začne robot "tancovať", svietiť, krútiť vrtúľ na hravý a hrať.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Táto lampička je dokonalou kópiou toho pravého Mesiaca na oblohe. Dokonca aj drobné krátery o rôznych veľkostiach na lampičke nájdete. Dizajnová dekorácia do každého interiéru, ktorá je navyše vkusná a elegantná. Bude sa vynímať kdekoľvek - v izbičke, obývačke či spálni.

Lampička mesiac poteší priaznivcov studeného i teplého osvetlenia. Dokáže totiž svietiť studeným alebo teplým tónom. Typ osvetlenia ľahko prepnete dotykom na spodnej strane mesiaca.

Najlepšie na tom však je, že vykúzlite dokonalú atmosféru ako za žiara Mesiaca. Čaká vás autentický zážitok. Dióda je napájaná pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia, a zapína sa pomocou tlačidiel ON / OFF. Dobíjanie je tak pohodlné a nie je potrebné vymieňať batérie. Lampičku môžete zavesiť pomocou šnúrku či postaviť na drevený stojan, ktorý je súčasťou balenia.

Ilustratívne video:

 

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Svetlá a lampičky
Hmotnosť: 0.25 kg
Najdete nás i na MALL.SK