Ultrazvukový čistič zubov - Electric Cleaner

Kód: 13115
3 hodnotenia
€20
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.9.2021

3bannerTOP

Ultrazvukový čistič zubov dokáže účinne odstrániť zubný plak, zubný kameň, škvrny, a vďaka odstránenie zubného kameňa zo zubov zabraňuje ochorenia ďasien.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Ultrazvukový čistič zubov dokáže účinne odstrániť zubný plak, zubný kameň, škvrny, a vďaka odstránenie zubného kameňa zo zubov zabraňuje ochorenia ďasien.

Získajte úsmev, s ktorým bude váš zubár spokojný, z pohodlia vášho domova!

VLASTNOSTI

Starostlivosť o zuby sa zdravšími ďasnami: Ultrazvukový čistič zubov Smile dokáže účinne odstrániť zubný plak, zubný kameň, škvrny, a vďaka odstránenie zubného kameňa zo zubov zabraňuje ochorenia ďasien.

Nová vibračná technológia: Ultrazvuková technológia, vysoká frekvencia 12 000-krát za minútu, účinne rozbije odolný zubný kameň, znižuje poškodenie skloviny a ďasien, ktoré môžu byť spôsobené ručnými dentálnymi nástrojmi.

Dobíjanie cez USB: Bezpečné a rýchle nabíjanie pomocou USB. Na jedno nabitie je možné použiť asi 200-krát, môžete ho bez obáv vziať na cesty.

Nastaviteľný dizajn a bezpečnejšie použitie: 5 stupňov nastaviteľné frekvencie pre odstránenie odolného zubného kameňa a škvŕn zo zubov. Automatické vypnutie po úplnom nabití, samoochranný a úsporný.

Iba z najbezpečnejších materiálov: Potravinársky silikón / PC / ABS / 304, hlavica z nerezovej ocele, vodotesný bezpečnostný systém na úrovni IPX6 a dobíjacie, zaisťujúci bezpečnosť a pohodlie

Prenosný dizajn: Elektrický odstraňovač zubného kameňa je vhodný pre starostlivosť o chrup doma a odstránenie zubného povlaku včas. Úsporné riešenie v porovnaní s návštevami zubára, ideálne mať ho po ruke v kúpeľni alebo so sebou, keď cestujete.

Privítajte žiarivo biely chrup: Účinne čistí a bieli zuby. Smile bezpečne odstráni tie najodolnejšie škvrny, povlak a zubný kameň. Získať lesklý a zdravý chrup nikdy nebolo jednoduchšie!

Zuby žiarivé ako vaša budúcnosť! Objednajte si vlastný už dnes!

Banner návody Nakup365 SK

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o ústnu dutinu
Hmotnosť: 0.155 kg
Najdete nás i na MALL.SK