Súprava na prežitie 7 v 1 - Survival

Kód: 8574
Neohodnotené
€9,80
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

3bannerTOP

Každá menšia alebo väčšia expedícia nesie riziko. Zhromaždenie a dokončenie všetkých potrebných vecí môže byť ťažké a časovo náročné. Máme pre vás skvelé riešenie, ktoré zachráni vašu kožu v krízovej situácii.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Sada na prežitie - SURVIVAL SURVIVAL SET 7v1
Každá menšia alebo väčšia expedícia nesie riziko. Zhromaždenie a dokončenie všetkých potrebných vecí môže byť ťažké a časovo náročné. Máme pre vás skvelé riešenie, ktoré zachráni vašu kožu v krízovej situácii. Malá veľkosť a hmotnosť, ale so širokou škálou aplikácií a možností, sada pre prežitie. Malá krabička sa ľahko zmestí do vrecka saka alebo batohu.

Turistická sada na prežitie 7v1
Sada na prežitie umiestnená v praktickej krabičke, sada obsahuje mnoho užitočných nástrojov / predmetov, ktoré vám umožnia prežiť v lone prírody. Súprava je tiež perfektná pre klasické turistické aplikácie, ako sú kempingové dovolenky. Malá krabička sa ľahko zmestí do vrecka, tašky, bundy alebo batohu.

KOMFORTNÉ PÚZDRO - sada 7 prvkov je pevne uzavretá v čiernom puzdre. Všade okolo je tesnenie, ktoré zabraňuje vniknutiu vody a chráni príslušenstvo. Celé sa to zatvára na 4 západky, takže nehrozí, že sa puzdro otvorí a stratíte svoje veci. V hornej časti sú 2 otvory, ktoré vám tiež umožnia nasadiť na šnúrku a zavesiť na krk.
7v1 - sada obsahuje kartu prežitia 11v1, kompas, multitool, strunová píla s dĺžkou 70cm, trúd s tyčou na povrázku, vzduchotesná nádoba s píšťalkou, do ktorej schováte niečo malé a samolepka s upozornením.

MULTITOOL - jeden nástroj - 7 funkcií! Ak ich chcete mať stále pri sebe, môžete ich tiež pripevniť pomocou krúžku na kľúče. Svietidlo vám umožní získať svetlo, keď sa vonku zotmie, navyše súčasťou náradia sú kliešte, pílka, plochý a krížový skrutkovač a otvárač na fľaše.

NÁPAD NA DARČEK - ak má niekto z vašich príbuzných alebo priateľov záujem o expedície, bude pre neho NAŠA SET skvelým darčekom a čo je dôležité - trefným darčekom! Všetko, čo potrebuje, je na jednom mieste a vy mu pomôžete, aby jeho cesty boli bezpečné.

ŠPECIFIKÁCIA - rozmery puzdra (dĺžka / šírka / výška): 13,5 / 8 / 3,5 cm; dĺžka píly: ~ 70 cm; počet prvkov v sade: 7; hmotnosť sady: 200 g.

ŠPECIFIKÁCIA

rozmery puzdra (dĺžka / šírka / výška): 13,5 / 8 / 3,5 cm
dĺžka píly: ~ 70 cm
počet prvkov v sade: 7
hmotnosť sady: 200 g
ZAHRNUTÉ

prípad
Karta prežitia 11 v 1
kompas
multitool 7v1 - kliešte, svietidlo, píla na strom, otvárač, krížový skrutkovač, nôž, kruh - krúžok na kľúče
strunová píla
trúd s tyčou
vzduchotesná nádoba s píšťalkou
nálepka
Survival aktivita nie je len zaujímavým koníčkom a spôsobom trávenia voľného času v náročných podmienkach. Je to tiež príležitosť získať schopnosti a skúsenosti, ktoré sa môžu ukázať ako kľúčové v situáciách rôznych hrozieb. Praktickým príslušenstvom v kufríku je vychytávka, ktorá sa ľahko používa a ľahko prepravuje, ktorá sa skladá až zo 7 rôznych produktov. Pohodlie je počas cesty dôležité a základná sada doplnkov zaistí a výrazne zlepší morálku, bude kľúčom k prežitiu. Umožňuje získať potrebné podmienky na prežitie, ako je teplo, svetlo, možnosť prípravy pokrmu.

PRÍPADY :
Sada je užitočná hlavne pri cestách, expedíciách; nutnosť pre každého preživšieho a nadšencov pešej turistiky. Celé je to uzavreté vo vodeodolnom puzdre uzatvárateľnom na 4 patentky, vo vnútri je vyplnené mäkkou podšívkou. Puzdro je skladné, takže v batohu nezaberie veľa miesta, navyše má hore 2 otvory, ktoré umožňujú jeho zavesenie napr. pomocou šnúrky na krk. Tesnenie, ktoré chráni puzdro pred vniknutím vody

KOMPAS:
Správne určenie smeru pomocou buzoly je stále jedným z najspoľahlivejších a osvedčených spôsobov, ako si uľahčiť pohyb v neznačenom teréne.

HERMETICKÁ NÁDOBA S PÍŠŤALKOU:
Sada vám umožní postaviť jednoduchú strechu, zarobiť oheň a pripraviť teplé jedlo.

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Sady na prežitie
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK