Zrezávač obočia a chĺpkov s LED svetlom

Kód: 9.074
Novinka
Neohodnotené
€5,10
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

3bannerTOP

 

Okamžite odhalí hladšia a žiarivejšia pleť mladšieho vzhľadu. Špeciálne navrhnutý ochranný kryt pomáha predchádzať prípadným poranením. Vďaka vstavanému LED svetlu nikdy nevynecháte žiadne miesto na Vašej pokožke.

 

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

 

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Odlupuje suchú, odumretú pokožku a odstraňuje broskyňový chmeľ. Dermaplaning v profesionálnom štýle vo vašom vlastnom dome Okamžite odhalí hladšia a žiarivejšia pleť mladšieho vzhľadu

Elegantný obrysový dizajn s japonskou čepeľou a z ocele Špeciálne navrhnutý ochranný kryt pomáha predchádzať otrasom a rezom. Vďaka vstavanému LED svetlu - nikdy nevynecháte žiadne miesto.

 

Návod!

Zapnúť zariadenie
Ak chcete používať zariadenie Flawless Dermaplane Glo, musíte ho zapnúť pomocou malého oranžového tlačidla napájania na prednej strane. K tomuto zariadeniu nie je pripojený predlžovací kábel a nie je uvedené, že je potrebné nejaký konkrétny typ batérie, takže možno predpokladať, že vo vnútri každého z nich je vstavaná batéria.

Jemným ťahom

Akonáhle je zariadenie zapnuté, držte ho ako zubná kefka a jemne ho presuňte cez kožu tváre, mimo oblasti očí a pier. Môžete ho cez nos presunúť, ale buďte veľmi opatrní. Pohyb by mal byť podobný tomu, ktorý by ste použili k pohybu holiaceho strojčeka cez nohy alebo podpazušie, ale váš dotyk by mal byť o niečo ľahší. Keď pohybujete zariadením, vstavané LED svetlo vám pomôže jasne vidieť, čo odstraňujete z pokožky.

Vypnite zariadenie
Až budete s týmto zariadením ošetrovať tvár, jednoducho ho vypnite opätovným stlačením tlačidla napájania. Ak vidíte na tvári nejaké zhluky odumretej kože alebo broskyňového páperie, možno by ste ich mali v tomto bode opláchnuť vodou. Uchovávajte zariadenie na bezpečnom mieste pri izbovej teplote, až kým ho nebudete musieť znova použiť.


Bezbolestný
Použitie niektorých kozmetických nástrojov môže byť bolestivé a niektoré prípravky pre starostlivosť o pleť môžu bodať do tváre, ale nástroj Dermaplane Glo bezchybný ponúka zážitok bez bolesti. Bude to jemné na vašej koži, bez ohľadu na to, aký typ a tón pleti máte. Po ukončení procesu dermaplaningu preto neskončí žiadne nevzhľadné červené vyrážky alebo vady.

 Ostrie
Každý z týchto nástrojov je vybavený profesionálny japonskou čepeľou vyrobenou z ocele. Táto čepeľ bude pravdepodobne dostatočne pevná, aby zvládla aj najsuchšie a najdrsnejší kožu a veľké množstvo hrubého broskyňového páperie. V každom nástroji je však zabudovaný ochranný kryt, ktorý vám pomôže zabrániť tomu, aby čepeľ v žiadnom prípade nerezali vašu pokožku.

LED svietiace svetlo
LED svetlo zabudované v každom zariadení Flawless Dermaplane Glo sa automaticky zapne, takže je nepravdepodobné, že vám bude chýbať miesto chybné kože alebo broskyňového páperie kvôli jeho nevidené. LED svetlá majú tendenciu trvať dlhšie ako žiarovky iných typov, takže vaše vstavané svetlo môže byť schopné poskytnúť vám osvetlenia pre stovky tisíc hodín pred tým, než vyhorí. Ak niekedy potrebujete osvetlenie pre iný účel a máte tento nástroj so sebou, môžete aj pomocou jeho svetla vidieť iné veci okrem tváre.

Náhradné hlavice
S každým z týchto nástrojov získate šesť náhradných hláv, ktoré sú vnorené do vlastného kontajnera. Keď je prvá hlava vášho zariadenia otupení, stačí ju zameniť za inú a pôvodné zlikvidovať spôsobom, ktorý si vyberiete. Majte na pamäti, že by ste nemali prechádzať prstom po ostrí, aby ste zistili, či je ostrý - pravdepodobne budete schopní zistiť, či je niekto kvôli svojej klesajúcej výkonnosti nudný.


Pre mužov a ženy
Aj keď bol tento konkrétny nástroj pre krásu navrhnutý s ohľadom na ženy, nie je dôvod, aby ho muži tiež nemohli použiť. Ak ste muž, nemusí vás obťažovať prítomnosť broskyňových páperie na tvári, ale možno budete chcieť použiť jeden z týchto nástrojov na odstránenie suché alebo odumretej kože. Hoci deti by nemali tento nástroj používať, starší muži i ženy ho môžu používať bezpečne, pokiaľ je ich zrak dostatočne dobrý, aby ho mohli počas používania jasne vidieť.

Pomôcky s make-up aplikácií
Ak máte na tvári vrstvu suchej kože, odumretej kože a broskyňového páperie, váš make-up sa nemusia rozoberať veľmi hladko a po nanesení môže vyzerať trochu hrudkovité. Našťastie sa môžete zbaviť tejto vrstvy v priebehu niekoľkých minút pomocou vášho bezchybného Dermaplane Glo, a potom sa váš make-up bude kĺzať plynulejším spôsobom a pravdepodobne bude vyzerať lepšie. To isté platí pre hladké použitie všetkých produktov pre starostlivosť o pleť, ktoré sa rozhodnete použiť.

Budete vyzerať mladšie
Potom, čo tento nástroj odstráni vrstvu odumreté a suchej pokožky, ktorá sa bežne vyskytuje na tvári, bude pod hladinou odhalená hladšia a žiarivejšia pleť. Hladkosť a žiara sú dve kvality, ktoré bývajú spájané s mladosťou, zatiaľ čo suchosť nie je, takže ľudia pravdepodobne predpokladajú, že ste mladší, keď uvidia vašu pokožku potom, čo ste použili nástroj. Aj keď to nezmení spôsob, akým s vami ľudia jednajú, môžete sa cítiť sebavedomejšie, keď v zrkadle vidíte mladší tvár.

Výsledky nastávajú rýchlo
Môžete očakávať pozitívne výsledky potom, čo ste použili bezchybný Dermaplane Glo iba raz, takže ho nemusíte používať veľmi často, aby vaša pleť vyzerala dobre. V skutočnosti, aj keď by ste sa mohli rozhodnúť ho používať častejšie, môžete byť schopní dostať preč s jednoduchým jedným ošetrením za mesiac.

  

 

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na depiláciu
Hmotnosť: 0.075 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK