Prenosná múdra mini tlačiareň - ružová

Kód: 2219-RUZ
5 hodnotení
€16,70
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

3bannerTOP

Táto prenosná múdra mini tlačiareň používa termotlač, čo znamená, že na tlač nepotrebuje žiadny atrament! Počas niekoľkých sekúnd k nej ľahko a rýchlo pripojíte akýkoľvek šikovný telefón cez Bluetooth. Na ovládanie fototlačiarne si stačí stiahnuť aplikáciu, v ktorej môžete zároveň fotografie upravovať. Vytlačí všetko, čo chcete, fotografie, štítky, odkazy, zoznamy, poznámky, QR kódy atď.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Stará dobrá fotoalbumu nikdy nestratí svoje kúzlo. Vyfoťte si každý vzácny okamih, vytlačte a spomienky vám zostanú navždy.

Vytlačte si svoje fotografie z chytrého telefónu! Nepotrebujete žiadny atrament!

Táto prenosná múdra mini tlačiareň používa termotlač. Vytlačte fotografie okamžite a kdekoľvek. Vďaka tepelnej technológii sa nepoužíva atrament a nevznikajú zbytočné náklady.

 

Môžete sa tešiť na rozmanité možnosti! Vytlačí vám fotografie, štítky, správy, zoznamy, záznamy, snímky obrazovky, QR kódy a mnoho ďalšieho!
 

Vysoko kompatibilná

Vhodná pre všetky chytré telefóny! Túto mini tlačiareň je možné pripojiť k akémukoľvek chytrému telefónu, ktorý je dnes na trhu! Na ovládanie fototlačiarne si stačí stiahnuť aplikáciu, v ktorej môžete zároveň fotografie upravovať.

Prenosná

Tlačiareň je na batérie, takže ju ľahko zbalíte a vezmete kamkoľvek so sebou! Užite si s ňou zábavu na cestách alebo s kamarátmi.

Pripojenie cez Bluetooth

Tlačiareň k smartfónu pripojíte rýchlo a ľahko. Pripojenie cez Bluetooth je hotové v pár krokoch. Keď budete s tlačiarňou hotoví, jednoducho si vypnite Bluetooth, tlačiareň sa vypne a čaká na ďalšie použitie.

 

Kľúčové vlastnosti prenosnej tlačiarne:

ZDOKUMENTUJTE SVOJE NAJKRÁSNEJŠIE CHVÍLE

Zažite radosť zo svojich najlepších spomienok, môžete si ich behom chvíľky vytlačiť z telefónu!

UDRŽUJTE SI PORIADOK

 Majte prácu pod kontrolou a tlačte si poznámky, aby ste usporiadali svoje úlohy alebo označili všetko, čo potrebujete.

PRENOSNÁ

 Praktická na cesty! Pretože je tlačiareň napájaná z batérie, nepotrebujete napájací kábel a môžete si ju vziať kedykoľvek a kamkoľvek so sebou.

NEPOTREBUJETE ATRAMENT

 Vytlačte fotografie okamžite a kdekoľvek. Vďaka tepelnej technológii sa nepoužíva atrament a nevznikajú zbytočné náklady.

PRIPOJENIE CEZ BLUETOOTH 

 Počas niekoľkých sekúnd k nej ľahko a rýchlo pripojíte akýkoľvek chytrý telefón cez Bluetooth.

 

 

 

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Prenosná mini tlačiareň
Hmotnosť: 0.225 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK