Vážení zákazníci, v dňoch 16-18.9.2020 Vám budeme k dispozícii na e-mailovej adrese info@nakup365.sk. Na telefóne budeme iba obmedzene. Ďakujeme za pochopenie.

Elektrický pilník na chodidlá - Step Pedi

Kód: 9.096
Novinka
1 hodnotenie
€10,51
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.9.2020

3bannerTOP

Unavuje vás neustále skláňaniu a naťahovanie k chodidlám pri odstraňovaní odumretej a stvrdnutej kože na chodidlách? Potom PediStep je presne, to čo potrebujete. Stvrdnutú kožu na chodidlách odstránite rýchlo a efektívne.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Elektrický pilník na chodidlá Step Pedi je určený na starostlivosť o chodidlá. Odstraňuje stvrdnutú kožu na chodidlách (najčastejšie päty), stačí sa len postaviť na rotačnej pilník prístroja. Prístroj je možné používať v sprche, tiež pri sledovaní televízie alebo čítanie knihy. Prístroj je pohodlný, nemusíte sa naťahovať ku chodidlám. Za krátky čas budú vaše nohy hebké a mäkké.

Pokiaľ vás unavuje neustále sa skláňať k nohám pri odstraňovaní odumretej a stvrdnutej kože na chodidlách alebo na to skrátka nemáte čas, Step Pedi je presne to, čo potrebujete.

Stvrdnutú kožu na chodidlách odstránite rýchlo a efektívne, bez toho aby ste sa museli naťahovať k chodidlám.

S prístrojom Step Pedi vaše chodidlo jednoducho položíte na rotačnej pilník a môžete sa venovať iným činnostiam, po dobu čo si vaše chodidlá budú užívať skrášľovania.

Je výborný pre starších ľudí, ktorí majú problémy pri skláňaniu, a pre všetkých, ktorí chcú ušetriť cenný čas a energiu a zároveň dostať nohy do skvelej kondície.

Elektrický pilník Step Pedi bol navrhnutý tak, aby ponúkal najefektívnejšie ošetrenie, aké ste kedy zažili. Pracuje automaticky, stačí ho jednoducho zapnúť dotykom palca a potom už len položíte chodidlo na rotačný pilník, ktorý urobí všetku prácu za vás, pričom budete mať ruky úplne voľné.

Navyše sa nemusíte obávať, že narobíte neporiadok, pretože všetka odstránená koža zostane vnútri prístroja, takže po použití ho jednoducho vyprázdnite do koša.

Prísavky na spodnej strane pilníka Step Pedi ho udrží pevne na podlahe, takže je bezpečný pre použitie, aj keď sedíte, stojíte alebo ležíte. Zaoblené vonkajšie hrany zaručujú vyváženosť chodidla a udrží ho na mieste, či už suché, alebo mokré a štruktúrovaná podložka poskytuje chodidlám jemnú masáž.

Navyše je vodeodolný, takže ho môžete používať aj vo vani alebo sprche a vaša cesta k hladkým a jemným chodidlám bude ešte jednoduchšie.

Podrobnosti:

Údržba chodidiel bez ohýbania sa k nohám
Vhodné aj pre starých ľudí
vodeodolný
Prevádzka 3x AA batérie (nie je súčasťou balenia)
Rozmer: cca 25 x 10,5 x 6cm (d x š x v)

 

 

SPODNIBANN

Najdete nás i na MALL.SK