Strihač Chĺpkov-Micro Touch Max

Kód: 9.097
Novinka
2 hodnotenia
€5,30
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

3bannerTOP

Strihač microtouch Max odstraňuje nechcené vlasy a chĺpky okamžite a bezbolestne.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Micro Touches MAX - zastrihávač vlasov a chĺpkov

 Necháte sa ostrihať a potom vyzeráte a cítite sa skvele. Lenže až doteraz neexistoval žiadny spôsob, ako si ten dokonale upravený vzhľad medzi strihaním uchovať. Predstavujeme vám báječný zastrihávač Micro Touch Max!

Strihač microtouch Max odstraňuje nechcené vlasy a chĺpky okamžite a bezbolestne. Vďaka svojej veľkosti, špeciálnemu úchytu a silnému motoru je navrhnutý špeciálne pre mužov. S pomocou zastrihávača microtouch Max môžete uchovávať svoj zátylok rovnako dokonalý, ako keby ste práve vyšli od holiča, a kotlety môžete mať rovné a rovnomerné. 

Strihač Micro Touch Max v sebe má zabudované LED svetlo, ktoré vám pomôže si posvietiť aj na ťažko dostupné a ťažko viditeľné oblasti! Dostane sa k pokožke tak blízko ako britva, ale je bezpečný na dotyk. Strihač microtouch Max predstavuje ideálne riešenie pri odstraňovaní chĺpkov z uší a nosa. S jeho pomocou si môžete ľahko zastrihnúť aj fúzy a fúzy. Vďaka špeciálnemu nadstavcu si môžete jednoducho upraviť prerastené obočie, bez toho aby ste odstránili príliš veľa chĺpkov. To isté platí aj o ramenách, pažiach, hrudníku a chrbte - odstráňte len pár chĺpkov - alebo sa ich zbavte všetkých. 

Zastrihávač microtouch Max je dostatočne silný a hodí sa na náročnú prácu, ale zároveň je aj dostatočne jemný a dá sa používať na tie najcitlivejšie oblasti. Jedná sa o bezpečné a presné riešenie pre všetky strihačskej potreby muža.

 

ako funguje
Microtouch Max je nový zastrihávač a holiaci strojček pre mužov v jednom. Uľahčí život všetkým mužom, ktorí sú radi dobre a čisto upravení.

 

Väčšina mužov pravdepodobne využije zastřhiovač Micro Touch Max na odstránenie chĺpkov na zátylku, aby stále vyzerali, ako keby práve vyšli od holiča. S jeho pomocou môžu získať rovné a rovnomerné kotlety, pekne zastrihnuté obočie, a môžu sa zbaviť dokonca aj chlpov na chrbte, na pažiach, na kĺboch, v nose a v ušiach. S pomocou tohto zastrihávača môžete zastrihnúť takmer všetko, na čo si spomeniete.

 

Zastrihávač microtouch Max je vybavený silným motorom a zabudovaným svetlom, takže môžete jasne vidieť, čo robíte, a či ste pri strihaní náhodou nevynechali žiadne vlasy či chĺpky.

Zastrihávač microtouch Max je približne rovnako veľký ako pero, takže sa ľahko zmestí do cestovného kufra či k holenie. Čepele pracujú s veľkou presnosťou a sú úplne bezpečné na dotyk.

Obsah balenia:
1 x zastrihávač Micro Touch Max
1 x 2/4 mm nástavec
1 x 6 mm nástavec
1 x čistiaca kefka
1 x AAA batérie
1 x návod

 

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske holiace strojčeky
Hmotnosť: 0.065 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK