Tehly - slamky - stavebné figúrky - 1000 ks

Kód: 11611
Novinka
Neohodnotené
€12,20
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

Sada obsahuje až 1000 rôznofarebných prvkov v rôznych tvaroch a konektoroch. Ponúka väčšie možnosti tvorby priestorových obrazcov – 3D. Umožňujú vytváranie štruktúr, ako sú vozidlá a pod. Žiadne riziko poškodenia alebo rozbitia.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

SÚPRAVA BAVÍ A UČÍ - bloky majú pozitívny vplyv na vývoj dieťaťa, rozvíjajú manuálne zručnosti a stimulujú fantáziu a zároveň poskytujú skvelú zábavu dieťaťa. Pri hre si dieťa precvičuje aj koncentráciu a zrakovú koordináciu. Súprava blokov je tiež skvelý nápad na darček, súčasťou balenia je krátky návod, ktorý ukazuje, aké príklady konštrukcií je možné pomocou prvkov sady vyrobiť.
ATRAKTÍVNE FARBY - bloky boli vyrobené v 6 farbách, takže môžete vytvárať zaujímavé štruktúry zo segmentov jednotných farieb, celé výtvory v jednej farbe alebo viacfarebné prevedenie.
OBAL - celá sada je zabalená v tašky na zips. Organizér umožní dieťaťu kocky pohodlne uložiť a prenášať napríklad na ihrisko alebo do škôlky.

 

ŠPECIFIKÁCIA
farby: fialová, oranžová, modrá, tyrkysová, žltá, ružová;
dĺžka dlhších: 6,5 cm;
stredná dĺžka: 4 cm;
krátka dĺžka: 2 cm;
hmotnosť: 0,55 kg;
hmotnosť s obalom: 0,6 kg
SÚČASŤ BALENIA

dlhá slamka
stredná slamka
krátke slamky
návod
taška na zips
Kreatívna zábava umožňuje nielen rozvíjať mnoho zmyslov a predstavivosti, ale tiež poskytuje dieťaťu činnosť, ktorá ich zabaví na dlhú dobu a pomáha rozvíjať skutočné vášne .
Plastové bloky sú sada až 1000 prvkov, z ktorých môžete postaviť nespočet projektov. Jednoduché skladacie bloky umožňujú navrhnúť takmer akýkoľvek tvar v priebehu niekoľkých okamihov. Či už to bude lietadlo, auto, dom, loď alebo raketa, každú z týchto konštrukcií je možné vyrobiť. Individuálne bloky trubičiek sú spojené do väčších kusov pomocou háčikov na koncoch.
Slamky sú k dispozícii v 6 farbách: fialová, oranžová, modrá, tyrkysová, žltá a ružová, čo umožňuje vytvárať priestorové inštalácie, ktoré potešia nielen svojim tvarom, ale aj farbami.

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatívne stavebnice
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK