Skladačka z drevených korálikov

Kód: 10980
Novinka
Neohodnotené
€16
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

3bannerTOP

Hra s mozaikou je skvelý spôsob, ako rozvíjať manuálne zručnosti, obratnosť, cvičiť koordináciu oko-ruka a precvičovať schopnosť logického myslenia. Deti s hračkou taktiež cvičia trpezlivosť a sústredenie.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

 • VYROBENÉ Z DREVA - drevené hračky sú nadčasovou ponukou, ktorá poteší každé batoľa. Vďaka klasickej kráse dreva a jeho odolnosti bolo vždy vysoko cenené. Táto surovina vyzerá dobre ako v prírodnej farbe, tak aj natretá. Hra je bezpečná pre každé dieťa. Prírodná surovina znamená, že aj keď si dieťa vezme hračku do úst, nebude mať kontakt s plastmi.
  UČÍ - Hra s mozaikou je skvelý spôsob, ako rozvíjať manuálne zručnosti, zručnosť, precvičovať koordináciu oko-ruka a precvičovať schopnosť logického myslenia. Deti si s hračkou taktiež cvičia trpezlivosť a koncentráciu.
  ZÁBAVA - skvelý spôsob, ako si užiť skvelý čas so svojimi rodičmi. Zábava spočíva v aranžovaní obrázkov pomocou mnohých guličiek rôznych farieb. Sada obsahuje vzorové obrázky, ktoré je možné vytvoriť z prvkov obsiahnutých v sade.
  FAREBNÉ - živé, kontrastné farby pridávajú estetickú hodnotu a priťahujú pozornosť dieťaťa a podporujú opakované hranie. Skvelý spôsob, ako sa pobaviť s celou rodinou. Umožní zaujímavým spôsobom tráviť čas s dieťaťom doma a zahnať nudu, najmä keď vonku nie je priaznivé počasie.
  ŠPECIFIKÁCIA - farba: viacfarebná; materiál: drevo; rozmery (dĺžka / šírka / výška): 22x22x5, 5cm; hmotnosť: 0,70 kg; hmotnosť v balení: 0,80 kg
  ŠPECIFIKÁCIA:

  farba: viacfarebná;
  materiál: drevo;
  rozmery (dĺžka / šírka / výška): 22x22x5, 5cm;
  hmotnosť: 0,70 kg;
  hmotnosť v balení: 0,80 kg;

  SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatívne stavebnice
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK