Elektrická brúska na nechty - veľká ružová

Kód: 15939
Neohodnotené
€40
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
8.6.2023

3bannerTOP

Viacúčelová elektrická brúska na nechty s nástavcami je určená najmä pre domáce použitie na pohodlnú a rýchlu úpravu gélových a akrylových nechtov.

Táto sada vám pomôže, aby boli vaše ruky aj nohy dokonalé. Vhodná pre manikúru aj pedikúru, na odstránenie kožičiek. Rýchla výmena nástavcov.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

 

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

V sade okrem frézky a hlavy je: nožný pedál, ktorý vám umožní pohodlnú obsluhu, držadlo, ktoré je možné pripevniť doprava alebo doľava, podľa vašich preferencií - to vám umožní vrátiť brúsnu hlavu späť po práci. Frézka a nožný pedál majú protišmykové podložky, ktoré navyše chránia pred skĺznutím. K celej sade boli tiež pridané štyri sady fréz. V hornej časti frézky je 6 otvorov, ktoré vám umožnia odložiť napr. najčastejšie používané frézy. Frézka sa vyznačuje tichým a hladkým chodom.

ČAS Pre MANIKURU / PEDIKÚRU - pomocou frézky sa čas na dokončenie manikúry / pedikúry skracuje až o polovicu! Nemusíte namáčať ruky / nohy.
Stačí použiť frézku so správnou frézou a vaše nechty nebudú oslabené acetónom alebo nadmerným rezaním. Frézka taktiež umožňuje rýchlo skrátiť predĺžené nechty. Rukoväť dokonale padne do ruky, nevibruje, čo zabraňuje únave po dlhodobom používaní, výrazne ovplyvňuje aj kvalitu práce.

2 REŽIMY - brúsku môžete ovládať pedálom alebo základňou - pomocou prepínača vyberte jeden z režimov (ruka / noha). Pedálové ovládanie spočíva v zapnutí a vypnutí frézky s prednastavenými otáčkami. Frézka má aj zámok TWIST - LOCK, je to najbezpečnejší a najrýchlejší spôsob výmeny fréz. Ak ju chcete vymeniť, otočte ju úplne doľava, po inštalácii novej otočte frézku doprava.

Frézovacie hroty - sú ideálne na odstraňovanie hybridného laku, gélu alebo akrylu, na odstraňovanie kutikuly a brúsenie nechtov, frézky s brúsnym kameň - používajú sa na matovanie nechtov, brúsenie, ošetrenie pokožky, skrátenie nechtov, brúsenie a.

ŠPECIFIKÁCIA
výkon: 65 W;
napájanie: 220-240V; 50-60 Hz;
maximálna rýchlosť otáčania: 35 000 / min;
priemer frézy: 2,35 mm - štandardný;
schopnosť zmeniť smer otáčania: áno;
ochrana proti prehriatiu: áno;
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 17 x 15 x 10cm ;
dĺžka kábla: 100 cm;
hmotnosť brúsky: 625 g;

SPODNIBANN

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické pomôcky
Hmotnosť: 0.83 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK