Korková nástenná mapa sveta- Old School L

Kód: M-14
Novinka
Neohodnotené
Značka: ALUM
€1 109 –98 %
political worldmap map of the world watercolor old school
€1 109 –98 % €16,80
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.10.2021

3bannerTOP

Mapa na korkové tabuli, ktorá je ideálna pre plánovanie vašich ďalších ciest a uchovávanie krásnych spomienok o miestach, ktoré ste navštívili.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Mapa na korkové tabuli, ktorá je ideálna pre plánovanie vašich ďalších ciest a uchovávanie krásnych spomienok o miestach, ktoré ste navštívili.

 

political-worldmap-map-of-the-world-watercolor-old-school (1)

Mapa tradičného politického sveta
Klasická mapa politického sveta, teraz v korkovej verzii. Vďaka tejto mape môžete dať akejkoľvek miestnosti vintage a retro nádych, vďaka ktorému sa vaši hostia budú cítiť ako niektorí prieskumníci 19. storočia. Táto jedinečná mapa je túžbou byť zavesená na naj privilegovanějším mieste vášho domova.

Učte sa najzábavnejším spôsobom, objavujte!
Počúvali sme všetkým matkám a otcom a vďaka týmto farebným vzdelávacím mapám bude teraz oveľa jednoduchšie naučiť sa krajiny a územia sveta. Táto mapa je najlepším darčekom pre vaše deti, aby sa pri hraní naučili zemepisu, bez straty didaktickú časť, aby dokázali nájsť a označiť všetky miesta, ktoré chcú. Skúmanie rohov Krajina nebolo nikdy tak zábavné.

Mapa sveta je veľká 45 × 60 cm.

Jednoduchý nápad, skvelé spracovanie, skvelý nápad na darček a túžba mať doma vlastný cestovateľskú nástenku, to nás presvedčilo, že tieto krásne korkové mapy zaradíme medzi náš výber tých najkrajších dekorácií.

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Korkové mapy sveta
Hmotnosť: 0.25 kg
Velikost: 45 x 60 cm
Najdete nás i na MALL.SK