Domácí Otočná Indoor IP Kamera V3

Kód: 1D74
Neohodnotené
Značka: Alum.cz
€47,01 –24 %
pictureprovider (1)
€47,01 –24 % €35,64
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
21.1.2021

3bannerTOP

      Skontrolujte svoj domov takmer odkiaľkoľvek pomocou kamery. Jednoducho vytiahnite telefón, aby ste mali stále dohľad nad vašim domovom, kdekoľvek budete pripojení k internetu. Kamera je napájaná zdrojom a tak ponúka živý prenos 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Alebo dostávajte upozornenia na vaše mobilné zariadenie v momente, keď kamera zachytí pohyb a pozrite si video vo vysokom Full HD rozlíšení 1080p.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Informácie:

24/7 živý video prenos: Táto IP kamera pracuje cez bezdrôtovú Wi-Fi sieť vášho domu, takže máte prístup k živým aj zaznamenaným záznamom priamo z mobilnej aplikácie IP Cam na vašom mobilnom zariadení (telefón s iOS / Androidom).

Jednoduché nastavenie: inštalácia je tak jednoduchá; kameru jednoducho zapojte do elektriny a nastavte pomocou aplikácie v telefóne. Kameru môžete jednoducho umiestniť na stôl alebo ju namontovať na stenu.

Upozornenie na telefóne: Ak zapnete detekciu pohybu, kamera vám pri zaznamenaní pohybu, vďaka aplikácii IP Cam, pošle upozornenie na vaše mobilné zariadenie.

Nočné videnie: Kamera umožňuje nočné videnie vďaka 8 LED snímačom, ktoré vám sprostredkujú jasný obraz za šera alebo v tme (účinnosť až 8-10 metrov).

Zvuk: 2-pásmový záznam zvuku vám dovolí komunikovať s rodinnými príslušníkmi alebo priateľmi.

Pozrite sa na väčší obrázok: Široký záber 75 stupňov vám sprostredkuje široký obraz miestnosti, zatiaľ čo 2x zoom umožňuje priblížiť sa k dianiu v prípade potreby.

Otáčanie: vďaka motorizovanému podstavci môžete kamerou otáčať ako horizontálne, tak vertikálne. V IP Cam aplikácii môžete otáčania ovládať gestami do strán, podľa toho kam chcete, aby kamera smerovala.

Krištáľovo čistý záznam: snímač CMOS fotoaparátu zaznamenáva krištáľovo čistej rozlíšenie Full HD 1080p, takže máte skvelý pohľad na to, čo sa deje vo vašom dome.

 

Vlastnosti:

Pripojenie cez Wi-Fi
Ovládnite cez aplikáciu - iOS / Android
detekcia pohybu
Upozornenie na mobil
Časové nastavenie záznamu
Vertikálne / horizontálne otáčanie
Nočné snímanie - 8 LED diód

 

Parametre:

max. veľkosť karty: 128 GB
rozlíšenie snímača: 2 Mpx
mikrofón / reproduktor: vstavaný
rozlíšenie: 1080p (1920x1080) / 30fps
video kompresie: H.264
pozorovací uhol: 75 °
otáčania: - 355 ° / 90 °
napájanie: 5V / 1A (DC)
aplikácie v SJL

SPODNIBANN

Najdete nás i na MALL.SK