Nafukovacia detská podložka na hranie

Kód: 4875
Neohodnotené
€12
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
15.12.2023

3bannerTOP

Inovatívna nafukovacia podložka na hranie a odpočinok PLAYPAD rozvíja motoriku vášho batoľaťa, nekonečne ho baví a ukolíše ho do pokojného spánku na vode a vzduchu!

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Inovatívna nafukovacia podložka na hranie a odpočinok PLAYPAD rozvíja motoriku vášho batoľaťa, nekonečne ho baví a ukolíše ho do pokojného spánku na vode a vzduchu! Podklad PLAYPAD posilňuje a stimuluje rozvoj svalov na chrbte, nohách, rukách a krku vášho batoľaťa ľahu na bruchu a pomocou zábavných vodných živočíchov, ktorí sa pohybujú vo vnútri podkladu, podporuje rozvoj koordinácie očí a rúk!

ZÁBAVA A ODDYCH NA VODNOM OBLÁČIKU

Pohyb vody a vodných živočíchov vnútri podložky PLAYPAD je pre batoľatá vždy nekonečná zábava! Nafukovacia podložka PLAYPAD je navrhnutá tak, aby vaše batoľa posilnilo svaly celého tela, keď leží a hrá si na bruchu, keď sa unaví, ponúka pohodlný odpočinok na oblaku vody vo vzduchu!

PODPORUJE ROZVOJ SVALOV A KOORDINÁCIU

Podložka PLAYPAD reaguje na tlak rúk a nôh pohybom vody a vodných živočíchov, čím podporuje rozvoj koordinácie oko-ruka, koncentrácie a svalstva rúk na chrbte, nohách, rukách a krku! Jednoducho podložku naplňte vzduchom a vodou podľa svojich predstáv, položte ju na podlahu a nekonečná zábava môže začať! Podložka PLAYPAD je tiež skvelým darčekom pre všetky deti od 3 mesiacov.

PRENOSNÉ PREVEDENIE JE SKVELÉ NA CESTOVANIE

Nafukovacia podložka PLAYPAD je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko naplniť vzduchom a vodou a aby bola po použití vyprázdnila a zložila na veľkosť, ktorá sa zmestí do každej prebaľovacia tašky a kufra. Jednoduchý a prenosný dizajn je skvelý pre cestovanie a na dovolenku, takže PLAYPAD bude môcť batoľa pobaviť kdekoľvek!

 

VLASTNOSTI

  • Vysoko kvalitné PVC bez BPA
  • NafukovaciA podložka s vodou a vzduchom
  • Podporuje rozvoj svalov a koordináciu oko-ruka
  • Zábava za pomocou vody a živého pohybu vodných živočíchov
  • Prenosné prevedenie, skvelé na cestovanie

Farba: transparentná modrá s rôznofarebnými zvieratami
Rozmery: 66 x 50 cm
Materiál: vysoko kvalitný PVC bez BPA

 Upozornenie: vhodné pre deti od 3 mesiacov. Používajte podložku iba pod dohľadom dospelej osoby, kvôli riziku prehltnutie alebo udusenia malými časťami.

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie podložky
Hmotnosť: 0.18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK