Hmyzí hotel v tvare šesťuholníka - 33,5 x 28 x 10cm

Kód: 106-108499
Neohodnotené
€20
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.5.2022

3bannerTOP

Drevený domček pre hmyz v tvare šesťuholníka s rôzne vyplnenými komorami, vrátane závesného pútka. Hmyzí hotel, poskytuje hmyzu útočisko počas sezóny a zároveň mu pomôže prečkať zimu v bezpečnom úkryte. Prispieva tak k ochrane prírody, rovnováhe a pestrosti živočíchov vo Vašom okolí.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Ak si na záhradu zaobstaráte hmyzí hotel, poskytnete hmyzu útočisko počas sezóny a zároveň mu pomôžete prečkať zimu v bezpečnom úkryte hmyzieho hotela. Prispejete tak k ochrane prírody a zasadíte sa o rovnováhu a pestrosť živočíchov vo Vašom okolí.

Drevený domček pre hmyz v tvare šesťuholníka s rôzne vyplnenými komorami, vrátane závesného pútka. Deti budú z domčeka pre chrobáky nadšené, môžu ich pozorovať a pritom sa naučia veľa o prírode a kolobehu života.

Hmyzí hotel 33,5 x 28 x 10 cm z masívneho borovicového dreva so strechou a vchodom určený na záhradu alebo terasu. Jednotlivé poschodia s prírodným výplňovým materiálom poskytujú útočisko rôznemu hmyzu, napr. včely, lienky, motýle, chrobáky, mory a ďalšie. Tento malý hmyz je stále vzácnejšiemu prirodzenému prostrediu, je pre nás veľmi užitočný, pretože opeľuje rastliny alebo požiera vošky, čím prispieva k prirodzenej rovnováhe nášho prostredia.

Hotel jednoducho zaveste na slnečné miesto chránené pred dažďom v blízkosti rastlín alebo stromov. Očko na zavesenie je v zadnej časti domu.

Detaily produktu:

  • Prírodný drevený dom so strechou
  • Šesťhranné prevedenie
  • Rozmery: V 33,5 x Š 28,5 x H 10 cm
  • Pomôcka na hniezdenie a zimovanie
  • 4 x hmyzie komory na obliehanie
  • 3 komory naplnené bambusom a kúskami dreva
  • Vrátane závesného pútka na zadnej strane domčeka

 SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Hmyzie hotely
Hmotnosť: 1.534 kg
Najdete nás i na MALL.SK

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie