Verk Hamaka hojdacia sieť 200 x 150 cm

Kód: 4884
Neohodnotené
€24
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.10.2021

3bannerTOP

Závesné lôžko je zhotovené z pevnej látky (hrubá bavlna s prímesou polyesteru), podobne ako hrubo splietané povrazy. Látka je zároveň priedušná, takže odpočinok na visutom lôžku bude naozaj príjemný.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Závesné lôžko je zhotovené z pevnej látky (hrubá bavlna s prímesou polyesteru), podobne ako hrubo splietané povrazy. Látku možno prať. Hamak je pevný, ale látka je zároveň priedušná, takže odpočinok na visutom lôžku bude naozaj príjemný.

Vďaka dodávanému puzdru hamak zaberá naozaj málo miesta a môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou, napr. Na výlet, na pláž atp. Je veľmi skladný.
Veľké hamaky s kovovými konštrukciami zaberajú veľa miesta a sú nešikovné - také si so sebou nevezmete. Naše závesné lôžko sa dá ľahko zbaliť a po uložení do puzdra sa môže nosiť cez rameno ako kabelka.

Veselý farebný prúžkovaný vzor spôsobuje, že hamak vyzerá zaujímavo a bude ozdobou každej záhrady a nielen jej!
Stačí oba konce priviazať k stabilnému predmetu - hákom, stĺpikom alebo stromom. Vhodný na zavesenie na terase. Dokonca aj keď nemáte dom so záhradou, aj tak si môžete užívať odpočinku vo visutom lôžku - stačí ich zavesiť na balkóne alebo aj v pokoji.

Špecifikácia:

Max. zaťaženie: ~ 200kg
Odporúčaný počet osôb: dve

Materiál:

bavlna
polyester
nylonová lana

Rozmery: 200 x 150 cm

Max. zaťaženie. 180 Kg

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Hamaky a hojdacie siete
Hmotnosť: 1.05 kg
Najdete nás i na MALL.SK