Pomocník na posilňovanie stehenných svalov

Kód: 9.133
Novinka
4 hodnotenia
€12
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

3bannerTOP

Pri spevňovaní svalov uvádzate svaly do napätia, tzn. napínate svalové vlákna, ktoré sú nevyhnutné k správnemu držaniu tela, ku každodennému pohybu či k premiestňovanie vecí.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Jednoduché posilňovacie príslušenstvo na posilnenie celého tela (prsných svalov, ramien, stehien atď.)

Pri spevňovaní svalov uvádzate svaly do napätia, tzn. napínate svalové vlákna, ktoré sú nevyhnutné k správnemu držaniu tela, ku každodennému pohybu či k premiestňovanie vecí. Keď budete posilňovať pravidelne, výsledky budú vidieť veľmi rýchlo. Tomuto druhu cvičenia sa venujú predovšetkým ženy, spevňovanie svalov je však vhodné pre všetkých, a to bez ohľadu na vek.

Posilňovač stehenných a prsných svalov je jednoduchá fitness pomôcka, ktorá Vám pomôže dokonale vytvarovať hornú aj dolnú polovicu tela. Umožňuje jednoduché a zároveň efektívne cvičenie. Stačí ho zovrieť medzi stehná alebo ho chytiť do rúk a pravidelnými sťahmi tónovať svaly. Jadro posilňovača je vyrobené z pružinového jadra potiahnutého mäkkou EVA penou. Posilňujte bezpečne a pohodlne. Rýchly, jednoduchý a lacný spôsob, ako posilniť potrebné časti tela, bez toho aby ste museli chodiť do posilňovne. Posilňovač je ľahký, prenosný a kompaktný, vhodný pre použitie prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. Je vhodný pre všetky vekové aj fitness úrovne. Vytvarujte tie správne partie tela a buďte so sebou spokojní. Odpor okolo 30 lbs.

Banner návody Nakup365 SK

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness a posilovanie
Hmotnosť: 0.265 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK