Mini herné retro konzoly

Kód: GMR
Novinka
Neohodnotené
€19,09
Skladem (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.10.2020

3bannerTOP

Postarajte sa o výbornú rodinou zábavu a zbavte sa nudy - retro herné konzoly firstgen s viac ako 600 legendárnymi hrami na jednom mieste!

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Máme tu niečo pre labužníkov. Pre tých, kto vie, že skvelá hra sa zaobíde bez geniálne 3D grafiky. Pre hráčov, ktorí v 80. rokoch hrdo nosili nálepku čudákov. Pre nadšencov, ktorí si radi spomenú na tie dokonalé hry, ktorým sa dnes hovorí retro. Máme tu hernej konzole sa 30 najväčšími kôstkami éry prvých televíznych konzol.

Počas tridsiatich rokov sa ale všeličo zmenilo. Nemusíte preto hľadať po bazároch kompatibilný TV z dôb dávno minulých, konzola používa moderné HDMI, takže ju pripojíte k väčšine súčasných televízii. Dokonca ani nemusíte zo skrinky vypratať VHS kazety pre pripomenutie doby - Mini NES má síce vzhľad pôvodného Nintenda, ale rozmery sú značne redukované, šedivá krabička má rozmery približne ako dlaň. Môžete hrať aj vo dvoch, konzole obsahuje dva porty pre pripojenie ovládačov.

Podobne vyzerá aj ovládač. Že nezodpovedá posledným poznatkom ergonómia? Práve to je na ňom tak krásne! Nedržíte totiž len pár páčok a tlačidiel, ale artefakt, ktorý formoval históriu. Na rovnakú historickú strunu brnká i výber tridsiatich najlepších hier, ktoré ste si kedy na Nintende mohli zahrať. O ich kvalite svedčí nielen fakt, že mnohé séria žijú dodnes, ale aj ich ohlas v súčasnosti. Final Fantasy poznajú aj PC podvodnikov, Super Mario je legenda, ktorá už dávno vystúpila z obrazoviek do skutočného sveta a Pac-mana už vôbec nie je nutné predstavovať - ​​nenažrané žlté koliesko si snáď zaslúži aj zápis do kultúrneho dedičstva. A tie zvuky!

Zoznam hier: Balloon Fight, Bubble Bobble, Castlevania I a II (Simon 's Quest), Donkey Kong (Jr), Double Dragon II: The Revenge, Dr. Mario, Excitebike, Final Fantasy, Galaga, Ghosts'n Goblins, Gradius, Ice Climber, Kid Icarus, Kirby 's Adventure, Mario Bros, Mega Man 2, Metroid, Ninja Gaiden, Pac-man, Pun-Out !!, StarTropics, Super C, Super Mario Bros (1, 2, 3), Tecmo Bowl, The Legend of Zelda a Zelda II

 

 

8bitová herné konzoly
Ovládanie dvojitým herným panelom
Materiál: ABS
Vstupné napätie: AC 110-240V 50 / 60Hz
Výstupné napätie: DC 5V / 500mA
AV OUT kábel
Veľkosť herné konzoly: 125 x 98 x 42 mm
Zoznam hier: Balloon Fight, Bubble Bobble, Castlevania I a II (Simon 's Quest), Donkey Kong (Jr), Double Dragon II: The Revenge, Dr. Mario, Excitebike, Final Fantasy, Galaga, Ghosts'n Goblins, Gradius, Ice Climber, Kid Icarus, Kirby 's Adventure, Mario Bros, Mega Man 2, Metroid, Ninja Gaiden, Pac-man, Pun-Out !!, StarTropics, Super C, Super Mario Bros (1, 2, 3), Tecmo Bowl, The Legend of Zelda a Zelda II a ďalšie ..

 

Obsah balenia:

  • 1 x herné konzoly
  • 2 x ovládač
  • 1 x napájací adaptér
  • 1 x audio / video kábel

SPODNIBANN

Najdete nás i na MALL.SK