Projektor vesmíru

Kód: M-12
Novinka
1 hodnotenie
Značka: ALUM
€13,68
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.10.2020

3bannerTOP

Kto by nechcel zaspávať s pohľadom na hviezdnu oblohu. Vďaka tomuto projektoru to pôjde ľahko a keby Vás hviezdy prestali baviť, nezúfajte, s vymeniteľnými páskami si premietaný motív jednoducho zmeníte.

 

VIACako3000

dopravaZDnad35
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Kto by nechcel zaspávať s pohľadom na hviezdnu oblohu. Vďaka tomuto projektoru to pôjde ľahko a keby Vás hviezdy prestali baviť, nezúfajte, s vymeniteľnými páskami si premietaný motív jednoducho zmeníte. Súčasťou balenia sú vymeniteľné pásky a kolieska s rôznymi motívmi. Obľúbite si hviezdy, planéty alebo rybičky? Pre vytvorenie perfektné atmosféry na oslave narodenín je posledným motívom tortu a nápis "happy birthday". Poprajte oslávencovi štýlovo.

6 režimov svietenia

4 vymeniteľné pásky a kolieska s motívmi

Slúži ako lampička alebo projektor (po sňatí viečka)

Voľba intenzity svietenia

Ak necháte veko priklopená, bude projektor slúžiť ako lampička. Premietanie ponúka niekoľko farebných režimov a intenzitu svietenia, ktorú si jednoducho zvolíte pravým tlačidlom. Ľavé tlačidlo slúži pre výber farebných režimov a pre vypnutie projektora - dlhým stlačením alebo po překlikání všetkých režimov.

Napájanie je na 3x AA batérie (nie sú súčasťou balenia), prípadne môžete použiť USB kábel, ktorý zapojíte napríklad do notebooku.

Farba spodnej časti lampičky je biela ako vo videu.

 

 

 SPODNIBANN

 

Najdete nás i na MALL.SK