Osviežovacie set vodná hmla

Kód: ML-1
Novinka
10 hodnotení
€4,80
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023

3bannerTOP

Vodná hmla vylepší exteriér a Vy si budete môcť konečne naplno vychutnať krásne počasie počas horúcich dní s touto úžasnou vodnou hmlou. V lete, kedy sa teploty vyšplhajú do závratných výšok, často pociťujeme nedostatok vlhkosti vo vzduchu a silné teplo. Týchto pocitov Vás zbaví tento chladiaci set s 10 hmlovými tryskami, vďaka ktorým sa budete na horúce dni už len tešiť. Trysky vytvorí jemnú vodnú hmlu, ktorá sa ihneď začne vyparovať, a tak znižuje teplotu vzduchu o niekoľko stupňov a zväčšuje vlhkosť vzduchu.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Vodná hmla vytvára vodné clonu, ktorá pomáha znižovať teplo v našom tele. Môžeme znížiť náš pocit tepla až o 10-15 stupňov a osviežiť našu tvár a telo o polovicu. Rozprašovací vzdialenosť je 2 - 3 metre. Môže byť použitý takmer kdekoľvek: na terase, na balkóne, na pláži, v reštauráciách, v kempe, na akciách, dokonca sa dá pripevniť aj na slnečníky alebo altánky.

Zostavenie:
Možno ho ovládať z bežného kohútika, stačí ju tlak v sieti. Pomocou prípojky jej umiestnite na kohútik alebo kropiace hadicu a potom pustite vodu.
Vďaka hospodárnemu použitie je jej spotreba vody 2L / tryska / hodina. Trubica 10 metrov má 10ks striekacích hláv, každá v rozpätí 1m. 


Ľahko sa udržiava, trysky sa môžu zaniesť vodným kameňom, vtedy je vhodné ich namočiť do octovej vody. V zime je vhodné demontovať vodnú hmlu, aby nedošlo k poškodeniu systému.

Parametre:
-Dĺžka: 10m
-Materiál: PVC
-Požadované tlak vody: cca 2 bary
-Spotreba vody cca 2l / tryska / h
-Poloměr lúča 2-3m
-Dĺžka produktu: 10m
-Materiál: PVC
-Hmotnosť produktu: 295g
-Hmotnosť balenia: 300g
-Veľkosť balenia: 21 * 28cm

Obsah balenia:
-1 ks 10 metrové hadice
-10 ks striekacích hláv
-1 ks prípojka
Užívateľsky príručka v českom jazyku

Banner návody Nakup365 SK

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce potreby a záhrada
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK