Detská sada korálikov na výrobu náramkov a šperkov

Kód: 11610
Neohodnotené
€4,50
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

 3bannerTOP

Táto jedinečná sada určite osloví každé dievča, ktoré má rada šperky. Sada obsahuje množstvo rozprávkovo farebných korálikov v rôznych tvaroch a farbách. Dieťa si vďaka nim môže samo vyrobiť náramky, ktoré daruje niekomu blízkemu alebo ich bude nosiť samo.

VÍC JAK 3000 new nakup SK
dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE 

KORÁLKY NA VÝROBU ŠPERKOV

Sada rôznych korálok na výrobu šperkov umožní dieťaťu vytvoriť rozprávkovo farebné náramky v rôznych tvaroch as rôznymi motívmi. Sada obsahuje 11 rôznych druhov korálikov, väčších aj menších, v rôznych tvaroch. Ak chcete vytvoriť náramok alebo náhrdelník, stačí korálky navliecť na šnúrku obsiahnutú v sade a potom ich zaviazať.

Sada obsahuje až 11 rôznych druhov korálikov v rôznych tvaroch. Sú tu korálky s písmenami, ploché, listy, kvety a ďalšie ...

Súprava korálok dohromady umožní dieťaťu vytvoriť rozprávkovo farebné náramky v rôznych tvaroch as rôznymi motívmi.

Súprava bola vyrobená s dôrazom na všetky detaily, vďaka čomu vyzerá jedinečne. Perfektný ako darček!

SADA NA VÝROBU NÁRAMKU - táto jedinečná sada určite osloví každé dievča, ktoré má rada šperky. Sada obsahuje množstvo rozprávkovo farebných korálikov v rôznych tvaroch a farbách. Dieťa si vďaka nim môže samo vyrobiť náramky, ktoré daruje niekomu blízkemu alebo ich bude nosiť samo.

UČENIE A HRA - hra s korálkami má pozitívny vplyv na rozvoj dieťaťa, formuje jeho výtvarné schopnosti spolu s rozvojom fantázie, pri precvičovaní koncentrácie; rozvíja manuálne zručnosti a podnecuje kreativitu a tiež učí skupinovej spolupráci a zlepšuje sociálne a integračné zručnosti pri hre s rovesníkmi.

PRENOSNÁ - sada je ľahká a príručná, vďaka čomu ju dieťa ľahko vezme so sebou do škôlky, ku kamarátovi, na záhradu; Súprava má malé rozmery, zaberá málo miesta, takže jej skladovanie je ľahké.

ORGANIZÉR - obal má podobu organizéra, ktorý umožní bezpečné uloženie drobností obsiahnutých v sade. Vďaka nemu sú korálky farebne oddelené a nemusíte ich pri hre vylievať z obalu napríklad na podlahu.

ŠPECIFIKÁCIA

rozmery (dĺžka / šírka / výška): 2,5 / 27 / 15cm;
hmotnosť sady: 0,15 kg.
 

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: DIY hračky
Hmotnosť: 0.149 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK