Pištoľ vystreľujúce lietadlá - Air Battle

Kód: 5349
1 hodnotenie
€8,40
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

3bannerTOP

Naťahujúca pištoľ vystreľujúci lietadla Air Battle je skvelá hračka, pokiaľ ju kúpite svojim deťom, odlepí sa od počítača, televízie a budú si s ňou hrať v herni alebo vonku aj niekoľko hodín v kuse. Pištoľ i lietadlá sú vyrobené z materiálov, ktoré sú ľahké, pružné a pre deti bezpečné.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Vonkajšie športy sú prospešné pre fyzické i duševné zdravie detí. Rodičia by s deťmi mali tráviť viac svojho voľného času vonkajšími aktivitami, skôr než sledovaním TV a hraním videohier. Air Battle je skvelá hračka, pokiaľ ju kúpite svojim deťom, odlepí sa od počítača, televízie a budú si s ňou hrať v herni alebo vonku aj niekoľko hodín v kuse. Deti sa naučia, ako vystreľovať a ovládať hračky ako sú lietadlá, pomôžu vašim najmenším rozvíjať koordináciu, kritické myslenie praktickým spôsobom, zlepší aj ich koordináciu ruka-oko, celkovú koordináciu, pozorovania a zmysel pre orientáciu.

Pištoľ je vyrobená z EPP polymérových materiálov, ktoré sú ľahké, pružné a odolné proti nárazu. Výrobok bol testovaný na bezpečnosť a je vhodný pre použitie deťmi. Aj v prípade, že do dieťaťa lietadlo pri pristátí narazí, neublíži mu. Ľahko ho zmontujete, nepotrebuje batérie, užijete si hru kedykoľvek.

Pre všetky vekové kategórie - nielen pre deti, celá rodina si môže užívať radostné chvíle na voľnom priestranstve, ako je dvorček, pláž, tráva, dvor, park atď. Pomôžte podporiť vzťah medzi rodičmi a deťmi. Nechajte deti hrať sa spoločne. To deti povzbudí na zdieľanie a vyjednávanie a umožní im to naučiť sa priateľským hrám.

Podrobnosti:

Jednoduchá manipulácia
nepotrebujete batérie
Dolet 8-10 m

Obsah balenia:
vystreľujúce pištole
4x lietadielko


 

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zbraně
Hmotnosť: 0.28 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK