Skladacia dielňa pre chlapcov

Kód: 9422
Novinka
Neohodnotené
€25,70
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.3.2024

3bannerTOP

Hranie v dielni s náradím je pre dieťa oboje možnosť zaujímavo tráviť čas a rozvíjať manuálne zručnosti, ale aj trénovať predstavivosť, ktorá mu umožní lepšie sa vyrovnať s výzvami, ktoré mu budú prinášať každodenné povinnosti.

VÍC JAK 3000 new nakup SK

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

SKLADACIE DIELNE PRE CHALANOV
2 v 1 - celá sada sedí v praktickom púzdre, ktoré sa ľahko prenáša. Žiadny problém vojde sa do nej všetky prvky a umožní dieťaťu vziať ho do škôlky, k starým rodičom alebo ku kamarátom. Po rozložení z kufra sa stane dielňa s veľkou pracovnou doskou, stačí jednu časť kufra otočiť o 180 stupňov! Potom ich pomocou nožičiek a skrutiek, ktoré sú súčasťou sady, zaskrutkujte a vytvorte dielňu. Väčšie dieťa to určite zvládne samo! Získanie veľkej pracovnej dosky dieťa naň môže umiestniť aj zverák, na ľavej strane je na to určené miesto. Batoľa na ňom môže dosky stláčať.
REÁLNA REALIZÁCIA - sada obsahuje mnoho nástrojov, ktoré dokonale odrážajú skutočné ekvivalenty. Sada obsahuje oi vŕtačka, posuvné meradlo, kľúče, račňa s predĺžením, ručná pílka, kladivo, pohyblivý zverák, skrutkovače, skrutky a podložky atď. Malý kutil sa bude cítiť ako skutočný profesionál.
PREBUZÍ PREDSTAVIVOSŤ - dieťa sa môže premeniť na domácich majstrov, domácich majstrov či mechanika, napodobňovať činnosti dospelých a cítiť sa ako otecko, ktorý doma vykonáva drobné opravy ( môže oteckovi „pomôcť“ s skutočnými opravami vlastným kladivkom ).
VYVÍJAJÚ sa - je perfektný spôsob cvičiť koncentráciu, trpezlivosť a pamäť. Zábava s workshopom Navyše učí dieťa technickému, logickému mysleniu, vďaka čomu ich perfektne stimuluje správny vývoj mozgu. Presné zatĺkanie, zatĺkanie a vyťahovanie skrutiek sú činnosti zlepšujúce manuálnu zručnosť – bude sa hodiť napríklad pri neskoršom učení sa písaní.
ŠPECIFIKÁCIA - vek: 3+; rozmery krabice (dĺžka / šírka / výška): 40/35 / 8cm; výkon vŕtačky: 2x AA (nie sú súčasťou); počet prvkov v sade: 67; rozmery v rozloženom stave: 70/35/40cm; hmotnosť súpravy: 1,6 kg.
ŠPECIFIKÁCIA

vek: 3+
rozmery krabice (dĺžka / šírka / výška): 40/35 / 8 cm
výkon vŕtačky: 2x AA (nie je súčasťou balenia)
počet prvkov v sade: 67
rozmery v rozloženom stave: 70/35 / 40 cm
hmotnosť súpravy: 1,6 kg
ZAHRNUTÉ

kufor
Aku vŕtačka
posuvné meradlo
kľúč
račňa + predĺženie
hádzaná
kladivo
zverák
2 lamely
plochý skrutkovač
krížový skrutkovač
6 rukovätí
montážne prvky - 8
5 dlhých skrutiek
17 krátkych skrutiek
16 podložiek
Hydraulický kľúč
kľúč s nastavením

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Detské kufríky- profesie
Hmotnosť: 1.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK