Detské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorom

Kód: 4713-MOD 4713-RUZ Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
€31,90
Skladom (> 5 ks) Skladem (> 5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
3.11.2021 2.11.2021 Zvoľte variant

3bannerTOP

Detské hodinky s GPS lokátorom sú skvelou voľbou pre všetkých rodičov, ktorí chcú viesť svojich potomkov k samostatnosti, ale tí ešte nie sú vo veku, kedy by bolo rozumné im zhotovovať drahý a veľký mobilný telefón.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Detské hodinky s GPS lokátorom sú skvelou voľbou pre všetkých rodičov, ktorí chcú viesť svojich potomkov k samostatnosti, ale tí ešte nie sú vo veku, kedy by bolo rozumné im zhotovovať drahý a veľký mobilný telefón. Hodinky sú navrhnuté predovšetkým pre zabezpečenie detí predškolského veku, prípadne detí na prvom stupni základných škôl. Vďaka týmto GPS hodinkám získate dokonalý prehľad o tom, či vaše dieťa v poriadku dorazilo do školy či krúžku.

Tieto hodinky klasicky umožňujú Vášmu dieťaťu sledovať aktuálny čas, navyše však disponujú množstvom ďalších praktických funkcií, ako je sledovanie pohybu a jeho história alebo možnosťou obojstrannej komunikácie. Detské hodinky s GPS lokátorom vynikajú svojím štýlovým športovým dizajnom a moderným dotykovým displejom. Vďaka tomu nemusíte mať strach, že sa za ich používanie bude Vaše dieťa hanbiť.

Detail produktu
pohodlné hodinky so silikónovým remienkom
vodeodolné prevedenie (IP65) - odolné bežné vlhkosti, dažďu a pod. (nie vodotesné!)
dotykový 1,44 "IPS displej
vstavaná kamera s rozlíšením 1,3 Mpx
výdrž až 100 hodín na jedno nabitie (režim stand-by)
hodinky možno ovládať a sledovať pomocou mobilnej aplikácie, ktorú možno stiahnuť pomocou QR kódu, napr. z databázy Google Store. Verzie sú k dispozícii pre Android a iOS.
GPS sledovanie aktuálnej polohy v reálnom čase
Pozičný presnosť: 5 m (napr. Pri zlom počasí môže byť presnosť horšie)
telefónny zoznam a vytáčanie (až 10 čísel)
možnosť odosielania hlasových správ do hodiniek (15s)
možnosť obojstrannej komunikácie (klasické volanie)
možnosť nastavenia režimu "nerušiť" (napr. ak je dieťa v škole)
Vďaka signálu GPS bude vaše dieťa sledované každých 90 sekúnd, ak bude vonku a bude sa pohybovať
funkcie krokomeru a spánkového monitoringu dieťaťa
nemožnosť vypnutia hodiniek dieťaťom alebo inou osobou (napr. pri krádeži)
podpora nano SIM karty
frekvencie GSM, GPRS: 850/900/1800/1900
kapacita batérie 400mAh
vhodné pre obvod zápästia v rozmedzí 13 - 18,5 cm (prvý - posledný dierka)
rozmery displejové časti hodiniek: 50 x 40 x 12 mm

 

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
Pre prepojenie hodiniek s vaším telefónom je do neho potrebné nainštalovať mobilnú aplikáciu "DOWEAR", ktorá je zdarma k stiahnutiu v obchode Google Play (Android) alebo App Store (iOS). Potom už môžete vykonávať všetky nastavenia a sledovať GPS lokáciu daného zariadenia. Sledovanie pomocou mobilnej aplikácie je jednoduché a efektívne. Aplikácia umožňuje zobraziť aktuálnu polohu aj históriu pohybu vo zvolenom období. Kontrolovať históriu lokácií navyše môžete až 3 mesiace spätne.

SOS tlačidlo pre prípad núdze
Pre prípad núdze je na hodinkách prítomné SOS tlačidlo, ktoré slúži pre komunikáciu s "záchranárskymi číslami", ktorá bola vopred nakonfigurované prostredníctvom mobilnej aplikácie. Po jeho stlačení zariadenie automaticky vytočí prvé prednastavené telefónne číslo, ak na hovor nikto neodpovie, vytočí hodinky ďalšie prednastavené čísla. Do zariadenia môžete uložiť pomocou mobilnej aplikácie až 10 telefónnych čísel. Vyšle Ak dieťa SOS hovor, ale príjemca hovor neprijíma, zašle mu zariadenie SMS správu s lokácií.

obojstranná komunikácia
GPS hodinky možno využiť ako mobilný telefón, zavolať dieťaťu kedykoľvek budete potrebovať a ono vám bude schopné odpovedať priamo cez hodinky. Pomocou aplikácie môžete dokonca určiť, ktorá telefónne čísla môžu Vaše dieťa kontaktovať. Hodinky tiež umožňujú nahrať krátku hlasovú správu (max 15 sekúnd) a odoslať ju do mobilnej aplikácie alebo tajne odpočúvať, čo sa deje v ich okolí.

Vymedzte hranice pohybu
V mobilnej aplikácii budete schopní zapnúť krokomer, vďaka ktorému je možné sledovať počet nachodených krokov alebo nastaviť fuknciu GEO fenke a vytvoriť tak vašej ratolesti virtuálnej bariéru. Po zadaní zemepisnej šírky a dĺžky si nastavíte v mape oblasť, v ktorej sa môže zariadenie pohybovať. Môžete tak napríklad vymedziť vzdialenosť vášho dieťaťa na 100 metrov od svojho bydliska a ak túto vzdialenosť prekročí, budete upozornení push notifikácií v mobilnej aplikácii. Dieťaťu môžete tiež ihneď na hodinky zavolať, aby ste sa uistili, že je v poriadku.

Upozorňujeme, že funkcia GEO fenke pracuje so signálom GPS a pre správne fungovanie musí byť hodinky neustále v otvorenom priestore s výhľadom na oblohu (nie napr. V dome, priechodu pod.) A aktualizácie polohy hodiniek nastavená na najčastejšie frekvenciu (každú minútu), čo má za následok rýchlejšie vybíjanie batérie.

Batérie a výdrž
V tele hodiniek nájdeme vstavanú batériu s kapacitou 500mAh, ktorej výdrž v úspornom režime dosahuje až 100 hodín (výdrž sa skracuje v závislosti na vyťažení hodiniek). Pri bežnom používaní je výdrž hodiniek 1-3 dni, teda obdobná výdrži dnešných smartphonov. Ak klesne kapacita batérie zariadení pod 20%, zariadenie zašle upozornenie do mobilnej aplikácie.

Ak sa po úspešnej registrácii hodiniek hodinky nespárujete s aplikáciou:

skontrolujte, či nie sú na karte dáta blokovaná (najlepšie vo Vašom mobil. telefónu)

Detské hodinky s GPS lokátorom GW500S sprevádzkujete jednoducho vložením SIM karty s aktívnym dátovým tarifou. (Sim karta bez zámku sim karty !!!!)

Banner návody Nakup365 SK

SPODNIBANN

Najdete nás i na MALL.SK