Svietiaca autodráha Magic Tracks- Mega box-220 ks

Kód: 2133
Tip
1 hodnotenie
€35,96 –56 %
1804 2 svitici autodraha mega box 220 ks
€35,96 –56 % €15,92
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2020
3bannerTOP

Dráha, ktorá žiari farbami.

Nie je nič krajšie ako rozžiarená detská očká, ktoré sú plne radosti a dobrodružstvo. Presne takúto radosť môžete urobiť aj vy svojim malým členom domácnosti s hračkou roka závodné dráhou Magic Tracks, ktorá svieti v tme. Dráha sa skladá z jedinečných neónových dielikov, ktoré sa s prichádzajúcou tmou čarovne rozžiari.

VIACako3000

dopravaZDnad35

Detailné informácie

Podrobný popis

GARANCE

Zábava bez hraníc

Dráha sa skladá z 220 flexibilných dielikov, ktoré dieťa môže ohýbať a spájať do akéhokoľvek tvaru len bude chcieť. Váš najmladší člen rodiny, tak môže spájať, tvarovať a vytvárať najrôznejšie tvary a farebné kombinácie aké mu len fantázia dovolí. Dráha je dlhá 3,3 m a ako už sme vyššie spomenuli jej farebnému tvaru sa medze nekladú. Nakoniec uvidíte, že sa dráha stane zábavou pre celú rodinu. Spoločne môžete tvoriť tie najbláznivejšie kombinácie, ktoré vás napadnú.

 

Svetelná show, plná farieb

Ale čo by to bolo za dráhu, keby po nej neuhánělo farebné a svietiace autíčko. Áno čítate správne. V základnej sade 1 autíčko poháňané batériou. Autíčko obsahuje LED svetlá, ktoré pod rúškom tmy ešte len vytvoria poriadnu svetelnú show. Vďaka priesvitnému materiálu vytvorí LED žiarovky vnútri skutočne fantastickú hru svetiel.

Autíčko rozžiari celú autodráhu a dieťa tak bude mať dokonalý prehľad, kde sa práve nachádza. Autíčko funguje na pohon batérií, v priestore na batérie, ktorý je dostupný iba pomocou skrutkovača. Tým zamedzíte neustálej strate batérií a aj nepríjemným nehodám, ktoré by sa mohli pri styku s detskou pusinkou stáť.

 

Farebný svet plný zábavy a zážitkov

Skutočné čaro, ale dráha vytvorí pod rúškom tmy, až zhasnete svetla. Neónové farby sa rozžiari a z každej izby urobia farebný svet plný zábavy a zážitkov. A stane sa svetelným útočiskom každého dieťaťa. Hodiny a hodiny zábavy vás čakajú s kúzelnou a jedinečnou sadou. S nekonečnými možnosťami môžete tvoriť a zostavovať tie najbláznivejšie kúsky. Dráha môže viesť napríklad pod posteľou alebo pod stolom, vytvárajte tie najrôznejšie zákruty aj šmýkačky a sledujte či je autíčko zvládne zdolať. Čo poteší určite každého rodiča je, že akonáhle budete chcieť dráhu upratať stačí ju zrolovať a schovať napríklad do škatule. Dráha skoro žiadne miesto nezaberie.

Perfektný tip na darček pod stromček alebo k narodeninám

Pre rodičov, ktorí nemajú pre svoje ratolesti darček k narodeninám či Vianociam iste dráha dobre poslúži. Autodráha je skvelým darčekom pre deti od 3 rokov a jej zábavu môže bez obmedzenia využívať naozaj ktokoľvek. Urobte svojmu dieťaťu radosť a rozžiarte jeho očká tak, ako rozžiari rozprávková dráha celý jeho izbu.

 

Umožnite dieťaťu vyjadriť svoju kreativitu s úžasnou neónovou závodné dráhou, ktorá sa dá ohýbať a otáčať a navyše svietia v tme!

Máme pre vás pripravené kvalitné alkalické batérie, ktoré môžete objednať priamo pre tento produkt.

Pre túto autodráhu sú potrebné 1x AA, nakúpiť môžete TU, stačí len batérie vložiť a zábava môže začať.

VÝHODY:

Diely sa jednoducho spájajú
Napájania- 2x AA batérie
dráha je flexibilný, možno ju rôzne ohýbať a krútiť
360 ° - Zatočte si dráhu dookola a sledujte autíčko vnútri
Závodné autíčka majú LED svetlá, ktoré rozžiaria celú autodráhu
1 arch plný nálepiek - polepte si autíčko
Pre lepšie uskladnenie môžete dráhu zrolovať

 

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Balenie neobsahuje batérie.

Fotografie a video môžu byť len ilustračné.

 

SPODNIBANN

Dodatočné parametre

Kategória: Autodráhy
Hmotnosť: 0.69 kg
Rozměr balení: 25,5 x 26,5 x 9 cm
Najdete nás i na MALL.SK